Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és hát nálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és hát nálunk aludt és a fél északán át az ablakba ültünk és beszélgettünk egy takaró alatt. Meg máskor ránézek és elmosolyodik meg ilyemi. Barátkozik vagy többet is akar?

Figyelt kérdés

Meg ó kérte el a telószámomat írt sms-t este.

Bejövök neki?


2008. aug. 25. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Biztos tetszel neki, mert ha csak barátnak akar, akkor nem aludna nálatok, főleg nem menne bele, hogy egy takaróval takarózzatok. Ha csak barátkozna, akkor tartana némi távolságot. Szerintem csak arra vár, hogy kezdeményezd a kapcsolatot, mivel ő már megtette az első lépést azzal, hogy elkérte a számod. Valószínűleg tőled várja a következő lépést.
2008. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Elkérte a számodat,írt is,mosolyog rád,biztosan tetszel neki.
2008. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy tetszel neki.

Sőt, szerintem azért beszélgetett veled fél éjszaka egy takaró alatt, mert azt várta, hogy majdcsak elindulnak a kezeid. Na, de majd legközelebb.

2008. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tutira bejössz neki
2008. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem azért kellet neki a telefonszámod hogy szét spamalja reklám szöveggel. és csak a vevő körét bővíti.
2008. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket!!!

Akkor ma majd csinálok valamit :D

Jah télleg azt észrevettem h kiakarta deríteni h van e barátnőm :D

2008. aug. 26. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:

sztem két hét és megdughatod habár lehet a takaro alatt már meg kellet volna ujjazni legközelebb fogd meg a mellét és akkor kiderül mit akar aztán haladj lentebb ha meg fogja a farkad nyert ügyed van remélem ismerni kellen a csajt is de le ne késs rola nehogy mást keressen hejetted sok sikert

ird meg ha megvot a cssaaaj

2008. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem íróval. Ahogy elnézem, ez nem egyéjszakás kalandnak ígérkezik, úgyhogy nem biztos, hogy egyből a tárgyra kell térni,ezt nem minden nő értékeli.
2008. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!