Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak, hogy nyerjem vissza a bizalmát? Már szóba sem áll velem!

Figyelt kérdés

Hétvégén a szülőkkel a balcsin voltam és összefuttottam egy volt barátommal aki ott dolgozik és még "próbálkozott" de nekem nem kellett.

A barátom emailben kérdezte, hogy találkoztam -e vele, a közös mailünkön kezdtem el ecsetelni, hogy igen és rámhajtott. Meggondoltam magam, visszatöröltem és azt írtam hogy igen találkoztam, de nem beszélgettünk, mert el volt foglalva.. Nem akartam fájdítani a szívét ezzel és nagyon féltékeny is, így rákényszerültem a hazugságra..Ezt egy közös Írtam és a gmail küldés előtt menti a levelet a piszkozatba. Neki is nyitva volt a levelezés és látta, hogy mit írtam és aztán visszatöröltem...azonnal kifakadt és szakított velem..Nagyon megbántam és még a fiókot is törölte amire írtunk egymásnak..Ezt írta végezetül:Gratulálok megint elbuktál az őszinteségi teszten!

Meg volt nekem is nyitva a gmail és láttam mit írsz, és aztán kitörölted , mert jobb ha nem tudok mindent igaz? De kíváncsi voltam mit írsz ha rákérdezek konkrétan, hát simán hazudtál.. Szerinted mit fogok ezek után neked elhinni? Csodálkozol ,hogy bizalmatlan vagyok és nem érted ,és felháborodsz? Hányszor hazudtál már vajon nekem? Szomorú vagyok...

Remélem nem lepődsz meg nagyon ,ha ezek után szóba sem akarok állni veled többé!!Ne is magyarázkodj! A LÉNYEG az hogy hazudtál, ne szépítsd ! Ha nem kérdezek rá ,az az el hallgatás. Jellemtelen is vagy mert nem vállalod fel csak magyarázkodsz. Hazugság minden szavad ! Egy tévedés voltál semmi több!

Most fogom törölni a citromos fiókot, és ha még maradt benned egy csöppnyi tartás örökre eltűnsz az életemből !!



2012. júl. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy megunt és ürügyet keresett, hogy a te hibád legyen a szakítás, vagy örülj, hogy megszabadultál egy őrülttől.
2012. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hole Hunter ***** válasza:

Teljesen felesleges volt hazudni...a következő kapcsolatban próbálj meg jobban odafigyelni!

Ha már hazudsz, legalább okosan tedd!

Ezt a srácot felejtsd el...sztem te jársz jobban, a féltékenység borzalmas tulajdonság.

2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem tűröm a hazugságot, de ez tényleg a bolhából elefánt... Nem 100-as... Vagy az van, amit az első mond...
2012. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt egyszer egy verses sztori is. Verseket írtam neki, de nem mindet én írtam.Azt mondta ha nem én írtam ne is írjak neki többé. Erre én azt válaszoltam hogy nem az a lényeg, hanem hogy szívből jött. Ezen is kifakadt, azért írja,hogy megint elbuktál az őszinteségi teszten. Magam hibáztatom érte, mardos a bűntudat..pedig én is úgy gondolom, hogy túlragozza..Én is utálom a hazugságot, de ő sem volt velem őszinte, mikor kiderült hogy gyereke van egy korábbi kapcsolatából. Az én "kegyes" hazugságom ehhez képest elenyésző.
2012. júl. 25. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul tesztelgetni sem valami őszinte dolog.
2012. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!