Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet békében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet békében szakítani? Miért van az, ha valaki szakítani szeretne, a másik fél támadni kezdi, a fejéhez vág mindent amit lehet, visszaélni dolgokkal?

Figyelt kérdés
Miért jó ez? Csak nehezebb mind két félnek.
2009. júl. 16. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
mert a szakítás fájdalmat okoz mindkét félnek, mégha már nem is szereted de azért jelentett neked valamit azillető és ilyenkor kijön az emberből a fájdalmak miatt minden sértő dolog. Nem mindenkinél van ez így azért!
2009. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha már mindkettőnk csak szenved a kapcsolatban, és mindkét fél tudja, hogy jobb lenne túllépni akkor nem értem miért?Miért nem lehet elengedni egymást, és boldogságot keresni
2009. júl. 16. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens emberek között ez általában megoldódik mindenféle veszekedés nélkül, és anélkül hogy bárki bármi rosszat mondana a másikra. Mert inkább azokra a dolgokra gondolnak ami jó volt, és örülnek hogy eddig is együtt lehettek a másikkal, és ezt kell megőrizni, nem azt hogy kinek milyen hibái voltak. Szerintem.
2009. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert tudjátok/tudják hogy eddig azért kötödött a másikhoz és ha szakítotok akkor lehet hogy soha többet nem is látjátok egymást vagy nem is fogtok beszélni.
2009. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Évfolyam társ.
2009. júl. 16. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!