Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicuri0101 kérdése:

Mit tegyek? 8éve vagyok párkapcsolatban, de sokszor megbánt a párom apró dolgokkal, úgy érzem néha nem vagyok boldog vele, pedig szeretem. Már nemi életünk sem a régi évek óta!

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 09:40
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:
Beszéltél már vele őszintén ezekről a dolgokról?
2012. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... Lehet hogy eljött az idő váltani. Semmi sem tart örökké. Kicsi a valószínűsége, hogy egy "megbeszélés" segít bármin is.
2012. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyolc évig működött valami, akkor miért ne működhetne tovább. A hetedik évet mondják problémásnak, pedig valójában a nyolcadik a nehéz (tudnék mesélni én is, hidd el). Itt az a kérdés, hogy hajlandóak vagytok e MINDKETTEN tenni a kapcsolatért, vagy sem. Ha nem, akkor valóban tovább kell állni, ha igen, akkor hajrá!


Igenis meg kell ezt beszélni, fel kell frissíteni, váltani kell. A magam részéről is nagyon sok mindent fel kellett ismernem, hogy bár nyolc évig működött így, ezután nem fog. Észre kell venni ezeket a dolgokat (benned is bőven van probléma, ez egész biztos!).


El kell járni újra randizni, kipróbálni együtt olyan dolgokat, amik eddig kimaradtak. Az emberek (főleg a nők) többnyire úgy gondolják, hogy ha a párod neked való, akkor megy minden magától, és ha nem jó valami, akkor váltani kell. Ez nem igaz! A jó kapcsolat folyamatos munka, és ha nem működik (de úgy érzed, megéri), akkor meg kell javítani, de ezért SOKAT kell tenni, és ez mindkettőtökre igaz.


A legnagyobb hiba, amit szinte minden nő (a párom is) elkövet, hogy némán agyalsz, közben hagyod, hogy odáig jussanak a dolgok, ahol már nem lehet helyrehozni. Ha úgy érzed, vele akarsz lenni, akkor MOST kell mindent megtenni, nyíltan, mélyen és higgadtan megbeszélni a dolgokat, elmondani, mi bánt. Ha a párod partner, akkor igenis helyre lehet hozni, ha nem, akkor legalább biztosan tudni fogod, hogy ennek vége, és nyugodtan, tiszta szívvel állhatsz tovább.


Ha érdekelnek tapasztalatok, nyugodtan írj privátban.

2012. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van, minden meg kell próbálni, főleg valaki olyanért, akivel ilyen sokáig működött. Beszélj vele őszintén, ha tehetitek utazzatok el, vagy egy kis romantikával (vacsi, masszázs, gyertyák) dobjátok fel a hétköznapokat, esetleg eljegyzés, ... Szerintem ha minden kötél szakad, még akkor is érdemes egy párterápiával megpróbálkozni, nehogy később megbánd, hogy elhamarkodott döntést hoztál. A nemi életes részt kiemelten beszéld meg vele, a hosszú kapcsolatokban az emberek hajlamosak elkényelmesedni, kicsit fel kell rázni:)
2012. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha valaki rendszeresen megbántja a másikat, akkor már nem szereti! Ha keveset, vagy nem szenvedélyesen szexel vele, akkor nem kívánja. Lehet hogy ezen ügyeit - ki tudja? - pl. máshol intézi... Meg lehet beszélni a dolgokat, de az csak rövid távon változtat bármin is (ha egyáltalán változat), és soha nem lesz olyan mint régen. Tudod, a leves sem olyan jó már felmelegítve... Szerintem addig kell lépni, amíg még nem túl késő, amíg még nem szaladtak el túlságosan az évek. Az életet élni kell, szóval jöhet a következő!
2012. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, ebben nem feltétlenül van igazad. Egy hosszú párkapcsolatban a romantika kihűl majd visszatér, de ezért dolgozni kell. Nekem a kilenc év alatt volt olyan, hogy nem kívántam a páromat, vagy úgy éreztem, jobb lenne nélküle. Aztán később meg úgy belezúgtam, mint egy tini.


Neki nyolc év alatt egyszer inogtak meg az érzelmei, majdnem tönkre is mentünk, mert úgy gondolkodott, ahogy te.

2012. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!