Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom hogy az 5 hónapos kapcsolatom vagy a régi szerelmem válasszam?

Figyelt kérdés
Szval a helyzet az hogy van barátom 5 hónapja... eddig semmi nem volt. de úgy érzem kezd romlani a kapcsolatunk. ráadásul feltűnt a képbe a régi szerelmem aki 1 évvel ezelőtt pofára ejtett.. de most aztmondja más.. oké elhiszem megbízok benne újra. de félek attólmég. látszik rajta hogy változott de mivan ha ez csak egy álruha...kérlek segítsetek kétségbe vagyok esve. fogalmam sincs mi a helyes.. azt sem tudom hogy szeretem a az utóbbit... ://
2012. júl. 18. 17:20
 1/8 okoska31 ***** válasza:
szerintem egy harmadikat keress..
2012. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne keress senkit, tartsál egy kis szünetet!
2012. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
paprikáskrumplit
2012. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ejtett, mi a kérdés? Ne menj vissza hozzá, mert tutira nem változott meg, hiába is mondja (tapasztalat =/) és ugyanaz lenne vége megint, vagy rosszabb. A másik sráccal pedig sztem el kellene beszélgetni, az nem biztos, hogy jó ha 5 hónap után még semmi sem történt. Ha csak félénk, akkor vedd a kezedbe a dolgokat. Lehet, csak azért romlik a kapcsi, mert egyikőtök se veszi a kezébe a dolgokat. Ne félj kezdeményezni :P
2012. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy semmi probléma nem volt még.bár mostis csak az van hogy megjelent meg egykét kisebb gond ami nem befolyásol szinte semmit....de 1 éve még énis sokkal gyerekesebb is voltam. mostmeg teljesen másabb az ahogy viselkedik. én csak ebből úgy akarok kijönni hogy ne legyek egy szemét lotyó. meg kicsit bonyolultabbnak érzem mint ahogy itt leírtam... sztem egy regényt tudnék róla írni.
2012. júl. 18. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezed, úgyis azt fogod választani, amelyikük jobban néz ki.
2012. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem ezek a szexista megjegyzések -.- (utsónak)


Jha hogy nem volt baj! Akkor sztem próbáljátok folytatni, a másikhoz semmiképp ne menj vissza, tudom, hogy mindenki a saját hibáiból tanul, de hidd el, a felmelegített káposzta, nagyon nem jó =/

2012. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem külsőre megyek. :)
2012. júl. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!