Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szeretni? Miért túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretni? Miért túl ezeken olyan gyorsan?

Figyelt kérdés
13 évesen volt egy szerelmem tőle kaptam az első csókomat *-* De dobott mert volt barátnője, depibe estem, volt h napokig nem ettem teljesen kivoltam fél évig köbö olyan jó 10-20 teli oldalnyi verset írtam neki. Utána rá lett egy barátom, vele 10 hónapig voltam együtt de sosem éreztem volna h szeretem, mikor megcsókolt sem éreztem semmi olyat... olyat mint az első szerelmemnél. 10 hónap után szakítottam vele, egy napig komorkodtam, másnap körberöhögtem az egész embert meg hazudozott rólam. Rá egy hétre új barátom lett, maga a tökély, teljesen egyformák voltunk... azthittem vele már tényleg olyan lesz. de összejött az ex-barátnőmmel... De utána egyáltalán nem voltam szomorú, pedig azthittem őt szeretem. Most új barátom van, nagyon fontos nekem, de mindig azt érzem hogyha most felhívna és közölné h vége, nem rohannék barátnőkhöz sírdogálni, nem lennék tök depis, mint rég... valamiért nem tudok szeretni? O_o
2012. júl. 26. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
éretlen kis tiniribanc vagy
2012. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért vagyok túl ezeken olyan gyorsan*

és igen, negatív kommenteket nem kérek, megy a piros, plusz jelentelek is

2012. júl. 26. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl gyors vagy, nem hagysz időt magadnak arra, hogy elgondolkozz magadon, és a barátaidon...:) Pihent. Gondold át a kapcsolataidat, és ne mondj igent fűnek-fának. Bizonyosodj meg afelől, hogy akivel jársz, azt valóban szereted, de legalább vonzódsz hozzá. Az első szerelem emléke nem múlik egy gyorsan, lehet, hogy még mindig az első fiúd illatát keresed a többiekben. Nem baj, ha nem viselnek meg annyira a szakítások, de törekedj arra, hogy szakítás után kérdezd meg magadtól: Mi volt a baj, miért szakítottunk? Lehet, hogy egy ideig nem kellene neked "pasi", mert így "eltompulsz", azaz nem tudsz teljes elánnal benne lenni a kapcsolatban. Figyelj, nézz körül, keresd a szerelmet, és ne olyanokkal járj, akik iránt nem érzel semmit. Úgy értem, az a fiú lehet helyes, lehet aranyos, lehet maga a tökély, de te ettől még nem fogsz beleszeretni, a csókjait pedig csak akkor élvezheted, ha őt is élvezed.
2012. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek azonos az érzelmi intenzitása. Rá se ránts, lehet még előnyös oldala is.
2012. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de mindig azt érzem hogyha most felhívna és közölné h vége, nem rohannék barátnőkhöz sírdogálni, nem lennék tök depis, mint rég... valamiért nem tudok szeretni? O_o"


Én az első perctől ilyen vagyok. Nekem a beszámolód eleje fura. Nem minden lány "borul" ki! :)

2012. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudsz szeretni, csak az elmúlt társkapcsolatok negatív tapasztalatainak rabja vagy!


Elveszítetted a bizalmadat a párkapcsolatokban és nem érzed úgy, hogy stabilan meg tud maradni melletted bárki is.


Lehet hogy nem a partnereiddel van a baj!?

Lehet hogy te teszel vagy mondasz valami olyan ami ezt váltja ki a kapcsolataidban.

Minden esetre próbálj meg bízni a mostani partneredben.

2012. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Steel Painter is mond valamit, én fiúban ismertem ilyet. Szándékosan "elrontotta" a kapcsolatait. Persze, öntudatlanul.
2012. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
túl fiatal vagy még... ennyi pasi ennyi idősen... pf. nem is érezhetsz igazi szerelmet 13 évesen.
2012. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát kíváncsi vagy véleményekre,de csak addig amíg neked megfelelnek azok? Ennek ám sok értelme van...na de mindegy...

Nem nem tudsz szeretni,csak még nem voltál az...

2013. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!