Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretni akarom de így nem tudom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni akarom de így nem tudom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt lakunk a suli miatt de én visszajöttem a szüleimhez egy időre mert elviselhetetlen. Mindenért kiabál és állandóan veszekszik velem még telefonon is. A múltkor egy buli után tele volt a kocsim kólás, piás meg mindenféle üveggel/szeméttel erre elkezd velem kiabálni, hogy ő nem fogja vezetni a sz@r kocsimat emg hogy életveszélyes és az utca közepén kiszállt és elindult gyalog (ő vezetett). Valamelyik nap felhívott, hogy hova tettem a töltőjét, mondom hozzá se nyúltam, elkezdett kiabálni hogy ne hazudjak és letettem. 10 perc múlva felhív, hogy "megtaláltam bocsi". Sokszor kérdeztem, hogy mi a baja (mindig szerette használni a hangját de nem volt ilyen nyomi) de nem mondta el, én meg mondtam hogy jó akkor jövök haza. Kezdem úgy érzeni, hogy már nem is vagyok szerelmes, beszéltem erről anyámmal és ő mindent megtesz, hogy kibéküljünk mert azt mondta, hogy az egész családomnak olyan mintha a barátnőm is családtag lenne. Nagyon jó kapcsolatunk volt, most meg idegesít nagyon.

21/L

22/F


2012. júl. 12. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek.Ezt nehéz elviselni.Nekem ezek után rendesen meg szokott ingani a bizalmam emberekben.A helyedben beszélnék vele erről,ha nem változik és nem ért meg téged,akkor nem pocsékolnám rá többet az időmet.
2012. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kiszeretett belőled, vagy esetleg fél, h elveszít? Egyik esetben sem felnőttes a viselkedése, talán meg tudod vele beszélni az okát.
2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyádnak mi köze van ehhez? Továbbá ilyen az amikor szerelembe esik az ember majd mikor összeköltözik és jönnek a konfliktusok kibukik a személyisége a csaj mindig is ilyen volt csak mutatta a jó arcát. Ez nem fog változni pocsékolhatod vele a drága idődet de mást ne várj tőle. Ezt nevezed amúgy párkapcsolatnak? Gondolkozz már neked mi a jó és döntsél mert telik az idő gyerek.
2012. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lassan 6 éve vagyunk együtt és már nagyon régóta ismerjük egymást de eddig nem volt ilyen. Igaz hogy mindig megmondta mindenkinek a véleményét de nem veszekedett így senkivel főleg nem velem. Voltmár hogy összevesztünk de az teljesen más
2012. júl. 14. 14:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen volt csak amíg tartott a tisztelet és a szerelem mindig a szebbik arcát mutatta. Akkor törnek meg az emberek ha kizökkentik az addigi kényelmes megszokott életükből. Senki nem képes megjátszani magát hosszú távon figyelj az a hat év az arra volt most jó, hogy tapasztalatot szerezz és tanulj belőle. Természetesen ha megfelel neked rajtad de ne várj többet az élettől ha ennyit teszel érte. A személyiségét nem tudod megváltoztatni örülj neki, hogy most derült ki, hogy nem ő az igazi nem akkor ha már késő.
2012. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele erröl! Neki is tudnia kell,hogyan éled meg. Bár, észrevehetné ha hazamentél...
2012. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is elbizonytalanodott a kapcsolatotokban.
2012. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kiszeretett belőle és bármit csinál az idegesíti-szereti a haverját, aki "csak" szívatja. De most megigérte nem lesz ideges legalábbis a gyerekek ne lássák.
2012. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Haverba nem szeretünk bele-

föleg ha párkapcsolatba van mind2.....

2012. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

igaza van az elöttem kommentelőnek, egy barátba nem lehet beleszeretni

. a kérdezőnek:

meg kell probálni helyrehozni a kapcsolatot, meg keresni bennt a jót a szépet, minden helyrehozhato még igy is hogy nincs közös kapocs(gyerek) mert különben még fontosabb lenne hogy megoldjuk a problémát mert a gyerek család nélkül nagyon megsínyli...

2012. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!