Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 26 éves srácot a neten kb. 1 hónapja, akit megkedveltem és elképzelhetőnek tartom, hogy a későbbiekben több is legyen köztünk.


A probléma csak az, hogy neki tetszik egy lány, akivel mostanság fog találkozni és ha minden igaz, első randi alkalmával szexelni is fognak (a srác mondta).

Eközben meg olyanokat ír nekem a srác, hogy olyan élményt adtam neki, amiben még sosem volt része és hálás érte stb. Ugyanakkor úgy érzem, hogy csak barátként tekint rám, illetve lelki szemetesládának használ olykor.


Azt tudni kell, hogy egy őszinte,, önbizalomhiányos srácról van szó.


Külsőre az ő ideáljának az ellentéte vagyok.


Tehát szerintetek lenne nála esélyem (jövőhéten találkozunk személyesen) vagy ne is próbálkozzak, mert csak barátként tekint rám? 18L


2012. júl. 26. 18:33
 1/7 ASOT ***** válasza:

azaz "élmény" amit írtál , az mit jelent pontosan? szex vagy egyéb?


amúgy szerintem azért nem téged fog választani mert lehet h fiatalnak tart majd magához képest.

2012. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ASOT,köszi a választ.


Az az élmény egy egész éjszakán át tartó beszélgetés volt (neten).

2012. júl. 26. 18:47
 3/7 ASOT ***** válasza:
szerintem...ha rám hallgatsz akkor ne úgy állj hozzá hogy lesz valami és boldogság lesz, hanem úgy hogy fifti-fifti...
2012. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehetséges mert hát 24 pasik buknak a fiatal csinikre de vigyáz hogy ne hogy ki használjon ha lesz esélyed...
2012. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bocs 26 akartam írni
2012. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy a tartalék neki, ha a csajjal nem jön össze, akkor visszatáncol hozzád. ha ló nincs, jó a szamár is alapon.
2012. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozz!

Valószínűleg nem önbizalomhiányos a srác, csak megjátssza magát előtted, h ő milyen érzéki, jó lelkű... stb.

Szerintem nem fog szexelni semmilyen csajjal, de az is lehet, h nincs is semmilyen lány, mégcsak a közelében sem, csak azért írja, amit ír, mert azt akarja, h pedálozz utána emiatt!

2. Szinte biztos, h csak le akar fektetni, mivel az ilyen pasik többnyire erre hasznáják a tizenéves csajokat (bár ne legyen igazam)!

Ne hagyd magad befolyásolni, mert csak a szenvedést hozzák rád! Mindig gondolj arra, h amit ír, v mond neked, azt miért mondja! (sajnos vannak olyan pasik, akik kifejezetten jól álcázzák, h igazából szemétládák) Óvatosnak kell lenned, ennyi!

2012. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!