Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van velem, ha egyenlőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, ha egyenlőre nem vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem, de már terhesen sem volt mellettem a baba apja. Néha néha elmegyek a barátnőimmel szórakozni (olyan havonta egyszer) és mindenki azzal piszkál, hogy mikor szerzek már egy normális pasit. De alapból nem is tudom, hogy lenne nekem időm találkozgatni valakivel, de a másik az, hogy komolyan nem is vágyom rá, hogy valaki udvaroljon nekem, és ami furcsa, a szex sem hiányzik egy kicsit sem. Valam baj van velem? Frigid lettem?
2008. máj. 6. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
valószínű a terhesség "utóhatásai". de nem kell parázni:) majd visszajön a "régi" éned :)
2008. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs baj veled, csak érthetően most más dolgok lettek fontosabbak az életedben, és ez így normális. Később még kedvet kaphatsz a pasizáshoz is. :-)
2008. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szereintem kiestel a dologbol. Nekem is volt egy ilyen idoszakom, h minden elfoglaltsagot kaptam, meg karrier meg szorakozas, es nem kell pasi.

biztos nem lehetett egy kedves rendes pasi akinek gyereket csinaltal es nincs melletted. Es ami biztos, h ez nagyon melyen hatott rad. Lehet kiabrandultal a pasikbol, most azt mondod minden pasi ilyen.

Es a szexualis libido az magatol csokken egy nonel, ha kiabrandul vagy csalodik egy ferfibe.

Nem vagysz h udvaroljanak, mert mar nem tudod milyen,.Elfoglal a munkad, a gyereked, neha a baratnoid, es ugy erzed ez neked eleg.

De a baratnoid biztos tudjak mit jelent, h legyen egy ferfi melletted.

Ne vigyel at erzelmeket egy regi kapcsolatbol valamibe ami lehetne. Ismerkedj meg ferfiakkal, beszelgess el veluk, legalabb erezd azt az erzest, h megismersz valakit, es nemcsak csajokkal erzed jol magad.

Biztos h valaki fel tudna eleszteni benned a noi erzelmeid,esetleg felsz ettol.

Nem kell felni, de egyedul sem akard leelni az eleted.

Nekem is mostohaapum van 2 eves koromtol, es azt mondom, h jobb volt igy, mert egy irto rendes pasi, minthogy apa nelkul nojek fel. Gondolj a gyerekedre is. es magadra is.

2008. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!