Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha éjjel-nappal rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha éjjel-nappal rá gondolok?

Figyelt kérdés

Bunkó válaszokat nem kérek! Tudom én is, hogy sok a korkülönbség!

Én: 18 Ő: 32

Nem komolyan indult közöttünk, csak hogy néha találkozunk.Először működött is, mára totálisan beleszerettem,akaratomon kívül. Amikor együtt vagyunk minden tökéletes, táncolunk, bulizunk, beszélgetünk...minden jó, persze a szex is. Ami a probléma, hogy 7éve élettársa van. (de legalább nem a felesége, és nincs gyerekük) Nem szerelmes a barátnőjébe meg is mondja...de vannak olyan indokok, hogy a csajér minden...ház,autó,vállalkozás,pénz...(valószínű ezért nem akarok kilépni a kapcsolatból) de amikor együtt vagyunk mondja h imád, hiányoztam ilyeneket...

Szerintetek van egy kis esély rá, hogy együtt legyünk valamikor, vagy teljesen reménytelen?

18 éves lány


2012. júl. 26. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha vannak indokok, akkor elég reménytelen... legalább nem ígérget.
2012. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy élettársa, ha el akarná hagyni, megtenné, de nem akarja. Te csak a szórakozás vagy, ne várj semmi többet ettől a kapcsolattól. 25N
2012. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ezt a faszit a nő tartja el, akivel együtt él, és kötve hiszem, hogy ezt eldobná érted. Neki ez így rohadt kényelmes, az egyik nő eteti, a másik pedig egy fiatal, naiv kiscsaj, aki csak ugrik, ha szól. Egyáltalán mi a férfias egy olyan pasiban, aki mással tartatja el magát? Szerintem ne foglalkozz vele. Tudom, hogy mondani könnyű, de akkor is...
2012. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen tényleg, jó úgy neki, hogy valaki eltartsa :S jó...tudom, de nem tudok vele nem foglalkozni :S
2012. júl. 26. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké akkor közelítsd meg úgy a dolgot, hogy kicsit szállj magadba, és gondold bele magát a barátnője helyzetébe..hogy éreznéd magad ha megtudnád hogy a barátod akivel hét éve együtt van egy 18 éves kislánnyal dug??? Egy cseppet a padlóra kerülnél elhiheted. Úgyhogy most kicsit el is szégyellhetnéd magad, ha van benned egy kis erkölcs, de ha eddig sem zavart ez, akkor kérdéses. Én azért bízom benne hogy van.
2012. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szégyellem! Nagyon nem érdekel másnak mennyire boldog az élete, és mennyire nem.Nekem a csaj nem rokonom, nem ismerősöm, még csak nem is ismerem.Szóval nem tudok vele együtt érezni.Csaltak meg már engem is...biztos fognak is.Túl lehet élni. És ehez két ember kell...nem csak én kellettem a srác is!!!
2012. júl. 27. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Pfff ennyi a véleményem rólad.
2012. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!