Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? éjjel nappal rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? éjjel nappal rá gondolok! Több lent

Figyelt kérdés

na van egy fiú aki 18, én 16. Nagyon régóta tetszik.Már kb 6 hónapja vagy még több is bökdöddük egymást facebookon.


nekem nagyon bejön, de sajnos nem ismerem csak egy suliba járunk, és nem is szoktunk köszönni egymásnak.


az a gond h kb. 2 hónapja van barátnője, aki 19 éves és csak hétvégen taliznak bulikon, tehát nem olyan sűrűn.


a gond az hogy nekem a fiu nagyon tetszik és már nem birom nélküle de nem tudom mit tegyek!


bnőm csinált egy kamu profilt facebookon és rólam beszélgettek, a fiu említett meg neki, hogy sose köszönök, pedig 1. a fiunak kéne köszönni 2. lehet h azzonnal nyomulásnak venné.


kérlek segíííííííítsetek.mit tegyek. beszélni nem birunk, mert általában a barátaival van ráírni meg nem merek. :(Kérlek irjatok.


köszönöm, és annak is köszi aki elolvasta :)


2011. nov. 21. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"2 hónapja van barátnője"


Ez itt a legnagyobb probléma. Felejtsd el őt...

2011. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de az baj h aludni nem birok annyira szeretem!!! az a baj velem h félénk vagyok és nem merrek odamenni pedig sztem ha bátrabb lennék kialakulhatna valami.......
2011. nov. 21. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:

"pedig sztem ha bátrabb lennék kialakulhatna valami"


Tévedsz. Ő a fiú és, ha szeretne tőled valamit, akkor valószínűleg kezdeményezne. Nem ezen múlik. De mivel barátnője van, így tényleg felejtős a dolog...

2011. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LordRiwen ***** válasza:

"Már kb 6 hónapja vagy még több is bökdöddük egymást facebookon"

Fuck yeah...

2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát azért köszi. de tudjátok már 3 napja nem birok aludni non-stop rá gondolok+ a suliban csak rá gondolok. ugy érzem meghalok!!!
2011. nov. 21. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, érthető. De a körülmények nem olyanok, hogy összejöjjetek. Barátnője van és ez eléggé nagy akadály.
2011. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jah és annak aki azt mondta h tévedek: a fiu igen félénknek tűnik ;)
2011. nov. 21. 16:36
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó végre megért valaki: igen szerlmes vagyok, remémnytelenül szerelmes :(((
2011. nov. 21. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
hm...már 2011-ben eljött az idő amikor úgy ismerkedünk hogy bökdössük egymást a facebookon?!
2011. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D jah a modern világ-.....-
2011. nov. 22. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!