Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyi esélyem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi esélyem lehet egy komoly párkapcsolatra az életben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

...ha eddig 23 évesen mindössze egy 3 hónapos kapcsolatom volt és még szűz is vagyok. Elsősorban azért tettem fel a kérdést mert tudom magamról hogy a szociális fejlődésem elmaradott viszont nem tudom hogy ez mekkora akadályt fog elém hárítani későbbi életem során, lehet-e ill. lesz-e egyáltalán esélyem behozni a lemaradásomat vagy már túl késő próbálkozni ebben a korban, stb. A külső adottságaim szerintem megvannak csak ez önmagában úgy vettem észre hogy nem sokat ér.


23/F



2012. júl. 27. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozz és tanulj többet, hogy ne legyél szociálisan elmaradott.
2012. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most mire vársz?

Menjél csajozni,aztán hozd be a "lemaradást".hajrá

2012. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek konkrétan a kérdésre válaszolni. Köszi.
2012. júl. 27. 19:42
 4/10 ASOT ***** válasza:

annyi mint egy k-úrvának az esélyei arra, hogy többé ne álljon ki az út szélére!


Cselekedni és dönteni kell, és nem csak akarni , hanem meg is kell tenni!

2012. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valahogy szüleidnek is sikerült, neked is fog!
2012. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca.. ***** válasza:

ez az elmaradásod szocfejlődésben miben nyilvánul meg?

miben érzed azt, hogy hátrányban vagy a párkapcsolat kérdésben?

2012. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan alig tudok ismerkedni emberekkel, csajokkal meg főleg, úgy érzem kb. 6-8 évvel el lehetek maradva a koromhoz képest. Az értelmi intelligenciám az rendben van, de az érzelmi az jóformán sehol sincs.
2012. júl. 27. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy "Hogyan csábítsunk nőket" tréning. Ez a két megoldás létezik. Vagy elmész egy bárba és fejleszted önmagad.
2012. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamóca.. ***** válasza:

ja, én is érzelmi nyomorék vagyok többek szerint, ne aggódj, mégis volt már párkapcsolatom. bár talán én a másik irányba:D

olyan nincs ám hogy nem tudsz ismerkedni, ha amúgym inden oké veled. odamész, és beszélgetsz. és igen, nehéz, meg hú mennyi kellemetlen szitu, és ki is fognak nevetni párszor, le is koptatnak majd, de aztán egyzser mázlid lesz, találsz egy aranyos nőt akit szerethetsz és kész a happy end: megérte a sok próbálkozás.

ugyanannyi esélyed van mint másnak.

azt mondom, ha valami nomád családból jöttél ahol teljesen másképp szocializálódtál, az akadályozhat...de hogy visszahúzódó vagy, az nem egyedi probléma.

2012. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó esélyeid vannak. Tök felesleges kapunyitási pánikot tartani.


Eddig nem jártál bulizni? Sebaj, vedd fel a cipőd és hajrá. Keress érdekes embereket, és ne feledd nem kell minden likat megdugni.

2012. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!