Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenkor vesz észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenkor vesz észre minden helyes fiú, amikor van barátom?

Figyelt kérdés

Van barátom.És hírtelen 4 fiúnak is megtetszettem.Akiket eddig csak szimplán havernak gondoltam volna.Miért olyankor jönnek más fiúk,amikor szeretnék oldog lenni?Amikor egyedül voltam,és kellett volna egy fiú,észre se vett.Mióta barátom van minden nap beszélünk,és ő keresi az én társágom...Elvagyok bizonytalanodva.Nem tudom mit tegyek.Anyu azt mondta hogyha így elbizonytalanít vmi más fiú,akkor nem szeretem eléggé a barátomat.De most akkor hogyan tovább?Nagyon nem tudo mit csináljak :( Segítsetek...:(

15/L


2009. júl. 16. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyudnak igaza van.

Ha szeretsz valakit akkor nem érdekel más fu akkor sem ha lohol utánad, akkor csak boldog vagy és nem érdekel más.

A fiukkal kapcsolatban velem ugyanez van és öszintén én is bizonytalan vagyok... most hogy lohol utánam mindegyik olyan fiu aki egy éve észre se vett volna.. kicsit jó érzés nem mondom.De erösnek kell lenned és ki kell tartanod a barátod mellett amig ugy érzed hogy szereted és vele akarsz lenni. Gondolom még te is fiatal vagy, lesz még sok lehetöség..Szerintem ha egy csajnak van pasia értebbnek hiszik azért akarnak utána vele lenni...persze ha tudják hogy van pasid... ha nem akkor meg csak szimplán jó csaj lettél :)

2009. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többi fiúban feléledt a vadászösztön.A másé kell nekik.Ennyi.
2009. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mindig is téged akartak, de nem merték megmondani neked és ahogy szereztél egy barátot rájöttek h nem kellet volna húzni és most lerohannak.
2009. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És akkor...most?:S Barátomnak nem szertnék rosszat.nem akarom hogy szenvedjen vagy valami...3 hónapja vagyunk együtt...Mi legyen?:(
2009. júl. 16. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Maradj vele, aztán meglátod.Persze csak akkor, ha érzel iránta valamit.Ha nem, hagyd ott.Szánalomból ne járj senkivel.Nemcsak a saját életedet teszed tönkre, hanem az övét is.Még fiatal vagy és előtted az élet.
2009. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

azért érdeklődnek irántad mert kivirultál :) biztos sokat mosolyogsz és nyitottabb vagy..

ha nem jársz senkivel meg lehet hogy szomorúbb vagy, kicsit zárkózottabb..

nekem ez jutott elsőre eszembe,de nem biztos h így is van

a többi dolgot meg leírták előttem.. :)

2009. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazat adok anyudnak!
2009. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az lesz, hogy a barátod tartást adott neked. Most boldog vagy, kivirultál - ezt vették észre a fiúk, és persze, hogy tetszik nekik! Egészen más lettél így!


Ha tényleg szereted a fiúdat, akkor tarts ki mellette! Ha most elkezdenél másfelé keresgélni, az szerintem nem használna senkinek.

2009. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!