Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudatosan el lehet érni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan el lehet érni, hogy boldog legyen valaki?

Figyelt kérdés
Semmiképpen sem az anyagiakra gondolok, hanem arra, elég lehet-e ha elhatározom én megteszek mindent mert "akkor is boldog akarok lenni"!!!
2012. júl. 27. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nekem néha sikerül úgy fél órára..:D
2012. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 ASOT ***** válasza:
Próbáld ki és meglátjuk! ha sikerül akkor szólj.
2012. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
igen lehet :)
2012. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1. csak fél órára?

2. ok szólok!

3. hogyan?


:D

2012. júl. 27. 20:58
 5/26 A kérdező kommentje:
Kicsit komolyabb fordítva a témát?
2012. júl. 27. 21:00
 6/26 anonim ***** válasza:
lehet én sokáig minden nap úgy ébredtem hogy bárcsak aludhatnék tovább mert semmi örömöm nem volt az életben aztán elhatároztam nem mehet így tovább új barátokat szereztem elkezdtem élni az életem és most általában boldog is vagyok azóta ..ha meg nem akkor újra elhatározom és újra és újra...
2012. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

az elme ereje, átformálhatja érzéseinket, még ha hamisság álruháját is öltve ezzel.

Tudatosan el lehet érni, kitartással, és megfelelő módszerekkel így.Elhitetni magunkkal,h igen is boldogok vagyunk, hisz rengeteget hazudunk önmagunknak, ez is belefér.

2012. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
nem kell ott hazudni....
2012. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Szóval kb. saját magamat verjem át, hogy élvezhessem az álboldogság "örömeit"?

Hát ... :/

2012. júl. 27. 21:22
 10/26 anonim ***** válasza:
Hm pont ezekről olvasok most!:) a pozitív lelki beállítottságot hogyan lehet elérni.igaz én a gazdagság miatt és lelkibéke miatt.ajánlom Napoleon Hill-t.de rengeteg önfejlesztő könyv van Popper és Feldmár kapcsolati téren inkább.Nem értem még el a PLB-t de sok pozitív mondatot memorizáltam és sokat segít! "amit elképzelsz azt meg is tudod valósítani" hasonlók...:)
2012. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!