Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves fiúk, ti eltudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiúk, ti eltudnátok kötelezni magatokat ennyi idősen a barátnőtök mellett?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akibe tényleg szerelmesek vagytok, imádjátok. Végleg/örökre vele maradnátok, ha a lánynak nincs ellene kifogása?
2012. júl. 27. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok de komoly kapcsolatot keresek... én speciel csak olyan kapcsolatot keresek ami végleg/örökké kitart.... elegem van a csalódásokból és a kihasználásokból.... szerintem ez egy teljesen szép és jó dolog.. én is így gondolkozok 22/f
2012. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha teljesen szinte akarok lenni:23 éves vagyok ,túl életem első nagy szerelmén,és első nagy csalósásán,és ismerve saját jó,és rosz tulajdonságomat,szeretném,ha lenne valaki,akit a feleségemnek,életem szerelmének hívhatnék,akitől gyerekem lenne/lehetne akivel le élhetem az életem hátra lévő részét.Persze így,hogy nem vagyok jóképű,sem gazdag,csakis az egyéniségem,és a humorom van nekem,ami senki másnak nincs olyan mint nekem,így sem nálam fiatalabb,sem velem egyidős,sem idősebb nővel nincs könyű dolgom...
2012. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék egy ilyen férfinak, persze csak ha mindkét oldalról kialakul.


21/N

2012. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
20/F én tavaly nősűltem és nem bántam meg!
2012. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. válaszadó: Pontosan az egyéniság és a humor az, ami számít.

A barátom pl szintén nem egy különösebben jóképű srác (bár kinek mi tetszik), de pont a személyisége fogott meg, és az, hogy mindkettőnknek pont ugyanolyan szar humora van, ezért együtt jól szórakozunk (ezt ő mondta, de igaz, nekem és neki se érti senki a poénjait, de mi együtt nagyon jókat nevetünk).

Egy mélyebb kapcsolatnál már nem a külső és a pénz számít!!

2012. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha lenne olyan!!! 21F
2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok megint

Remélem egyszer csak jó lesz nekem is,addig se qrvázok,se alkalmizok-nem az én világom.Állítólag jó vagyok az ágyban,az eddigi barátosnőim szerint,úgyhogy nem ezért,csak undorom van a sok ribanctól.Na meg az is nehezíti a dolgot,hogy sajnos igényem lenne arra,hogy a lány ne legyen buta,lehessen vele beszélgetni is,nem sok ilyen van...

2012. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen

38/f 22 cm

2012. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátom 17 évesen kötelezte el magát mellettem és végleg velem akar maradni, és én is vele :) Most 20 éves ő is.
2015. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én eltudnám, ha rám szakadna az OTP, vagy nyernék a lottón jó sok pénzt. Amíg nincs diploma biztos állással, addig nincs házasság sem :) 20/f
2017. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!