Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a barátotok/barátnőtök mellett vissza gondoltatok néha az exetekre?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, barátom 27!Néha megfordul a fejembe, hogy mi van ha vissza gondol az előttem lévő barátnőjére, akivel 2 évig volt együtt és szerette!(a csaj szakított vele)

Nekem ő az első, neki volt már egy pár(jó sok...szerencsére)!


2009. dec. 10. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez ilyen.

Ezért szerencse hogy a gondolataink csak a miénk.


Biztos eszébe jut néha, mert az emlékei között van, és mert két évig tartott. Nem azért, mert még mindig őt szereti, hanem mert két év az életéből.

Veled van, tehát gondolom téged szeret.


Bár... azt javaslom ezeket a dolgokat ne nagyon hangoztasd neki, mert a betegesen féltékeny lányokat senki sem szereti.

2009. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hangoztatom neki!Csak kíváncsi vagyok, hogy más emlékezett-e már vissza!

Amúgy nekem azt mondta, arról a párkapcsolatárol, hogy élete egyik hibája volt(utólag jött rá)!Ajándékokkal akarta megvenni a lány szeretetét!De lehet ezt csak nekem mondja!

Amúgy 3 éve vagyunk együtt, a volt bnőjének meg van már gyereke is!De sztem szebb nállam(dekoratívabb) és ezért félek, hogy vissza gondol rá!

2009. dec. 10. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy szebb nálad, a szépség teljesen szubjektív, ráadásul mindenkinek vannak nagyon csúnya, és nagyon szép pillanatai.


És persze a szépség nem is minden. Ha három éve együtt vagytok, akkor gondolom érez irántad valamit.


Biztos hogy visszagondol rá, de az is biztos hogy ilyenkor nem az jár a fejében, hogy jaj, bárcsak inkább vele lennék, hanem valamiről beugrik neki, hogy egyszer mikor vele volt, és ez történt, az egy milyen történet volt.


És neked ő az első, jó, de gondolom előtte jártál srácokkal, vagy volt máshoz valami közöd. Akkor biztos eszedbe jut, hogy ja igen, ott volt az a gyerek, de egy milyen srác volt.


Gondolod végig, hogy boldog-e a kapcsolatotok, és ha az, akkor rá fogsz jönni, hogy semmi oka nincs arra, hogy sóvárogjon az exe után.

2009. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem eszembe jutnak néha volt barátnőim, ez néha bosszúságot okoz, néha meg kellemes rá visszagondolni, de az aktuális párkapcsolatot egyáltalán nem befolyásolja. addig nem is tudok mással összejönni amíg nem zártam le magamban az előző kapcsolatot.
2009. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az normalis ha neha visszagondol meg csak veletlenul is a regi baratnojere,de persze ne ugy,hogy mindennap abrandozik rajta.Neha meg akaratunk ellenere is gondolunk a multra.Szerintem ne aggodj,mert ha veled van biztosan nem akar mast:)Foleg ha enm is hanyagol:D
2009. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!