Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt akarja h nekem rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt akarja h nekem rossz legyen?

Figyelt kérdés

A pasim mostanaba nagyon szemet velem,nem az az ember akit meg ismertem,es nagyon faj.

Ha elmegyunk szorakozni,mindig elrontsa a kedvem,mindenki blizik ő ül,es olyan pofát vág,h mindenki elijed tőlle,meg kerdem mi a baj,nem valaszol vissza,mindig azt hiszem,h miattam ilyen.

Ha setalunk sose fogja a kezem.Volt egy motor balesetem 2eve ,ezt ő tudja,amiota járunk,és eléggé fáj a lábam,és pl,ha lépcsön kell lemennem az nekem kin,ő pedig olyankor a kezem elengedi,mondom,hogy fáj,mintha meg sem hallaná,néha csufol is,h béna vagyok es nem tudok szaladni:(.Migrénes is vagyok,és néha ha nagyon fáj a fejem,akkor is elkell mennem vele ,ahová mondja,mert felcsesződik rám.Elejeben sajnalt ezek miatt,meg meg értette,de most..Probaltam vele beszelni,de azt mondja,h ne mondjak hulyesegeket es nem hallgat meg.:(


2012. júl. 28. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazi paraszt!
2012. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem direkt akarja, csak lejáróban a szavatosságotok.


Ami a kapcsolat elején édes, aranyos, az szép lassan elkezd az ember agyára menni, ez az élet rendje. Vagy tudod kezelni és megbeszélitek, vagy ennyi, keresni kell valaki mást.


24/N

2012. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem értelek második. Ez nem olyan, mint a társaságban fingás, hogy le lehet róla szokni... Mondjuk a migrén kialakulását lehet kezelni.
2012. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül megbeszélni, akkor lehet ajtót mutatni neki.
2012. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne hogy együtt legyetek már egy ideje. Mérgezitek egymást.
2012. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szakítás lesz a vége.
2012. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!