Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, mert rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert rossz természetem van. Megbeszéltük hogy ha változtatunk, mert nem jó így. Most mégis azt mondta hogy meg se akarja próbálni, hogy milyen lenne ha változtatnánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1év 7hónapot voltunk együtt,de mindenbe belekötöttem,féltékenykedtem,túl szorosan próbáltam magamhoz láncolni.Szakított,utána írt hogy hiányzom,adjak neki időt.Rájöttem hogy min kéne változtatnom,és meg is tettem volna,de most mégis azt mondta hogy nem akarja már megpróbálni.Tényleg tudnék változtatni,de nem hagy rá lehetőséget sajnos,pedig nagyon szeretem és tudom hogy minden csodálatos lenne ha hagyná hogy változtassak.
2008. aug. 19. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarja megint megpróbálni, akkor nem tehetsz semmit, el kell engedned. ha akarata ellenére lennél vele megint, akkor ismét a "magadhoz láncolod" hibájába esnél, és ugye ez nem éppen előrelépés, meg változtatás...
2008. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd egy kicsit békén. Túl sok voltál neki eddig, kell egy kis távolság neki. Aztán ugyis keresne, mivel sokáig voltatok együtt, és valószinüleg szeret még. Semmiképp se szaladgálj utánna!
2008. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

tudod...nekem a baratom hasonlo termeszetu...nemtudok szakitani vele, de erzem h sokszor h megfulladok, en irtam ki nemreg a kerdest, hogy mit tegyek mert olyan gyerekes...

Szeretnek valami jo tanacsot adni, annyit tudok mondani h oszinten menj el hozza es mondd meg neki h ha jelentett valamit az a masfel ev akkor adjon meg egy eselyt mert szeretitek egymast. remelem sikerul:) szoritok megerdemelnetek

2008. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl sok mindent zúdítottál rá a több,mint egy év alatt és most úgy érezheti,hogy ki kell ezt "pihennie".Várjál,amíg lecsillapodnak benne a dolgok,ha szeret még ugysem bírja ki sokáig,hogy ne keressen meg,akkor meg majd tudsz bizonyítani neki.Addig te meg ne keresd őt.
2008. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy azt mondta h elege lett a vitákból,a jelenetekből és kiábrándult belőlem,elmúltak az érzései...de mikor elsőnek szakított,utána rögtön írt hiányzom,megbeszéltük h szeret,próbáljunk változtatni,most meg nem hajlandó erre esélyt adni... úgy érzem h végleg vége,sok volt neki ez a több mint másfél év,és ennyi,vége örökre,nem fog keresni... megkértem h menjünk el holnap a tűzijátékra együtt,mint ismerősök,de nem tudom jó ötlet-e...eszembe jutott h tavaly együtt voltunk és romantikus volt,stb..azt gondoltam akkor talán most majd előtörnek a régi érzései,de hol meggondolom magam,és nem akarok menni,néha meg el akarok menni vele,noha azt mondta h csak akkor,ha nem veszem reménynek,mégis úgy érzem,h feljöhenének a régi érzések...mit tegyek?
2008. aug. 19. 13:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyd egyelőre békén. semmiképp ne találkozz vele. vagy magától jön rá, hogy még mindig kellesz neki, vagy már nincs is esélyetek, de egyik esetben sem szabad erőltetned semmit, mert azzal csak rosszabb lesz minden.
2008. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menjetek el a tuzijatekra, hatha tudtok beszelni utana...
2008. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
azért akarok vele elmenni,mert mondta h az utóbbi iső már rossz volt,és szeretném úgy befejezni h vmi nagyon szép dolog történjen...de lehet h naiv vagyok és csak azt hiszem h a végén megcsókolna meg hasonlók...
2008. aug. 19. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha most hagysz neki időt hagy "levegőzzön" hagy forrjon a saját levében és érezze a hiányodat!Én is így voltam a barátommal a nyár elején mi 2évesek voltunk akkor mikor ezzel jött hogy legyen vége mert sok vagyokés ezt már nem lehet helyrehozni ő már nem szeret...2hétig voltunk külön abból az első héten még néha beszéltünk telefonon csak felesleges dolgokról pár percig utána a második héten egyáltalán nem beszéltünk már egymással nem is tudtunk egymásról...aztán a 2.hét végén ő hívott fel valami hülye indokkal hogy találkozzunk és kiderült hogy nagyon hiányoztam neki és szeret!:)megkellett változnom de szívesen tettem azóta tökéletes a kapcsolatunk!Szóval légy türelemmel ne keresd,ne nyomozz utána hagy éldegéljen egy kicsit nélküled és hamarosan rájön hogy szüksége van rád!;)
2008. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!írjatok még!
2008. aug. 19. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!