Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemét vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok, mert nem tetszenek a kövér csajok? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Természetesen semmi bajom velük,csak mint nők nem vonzanak.Rámindult egy kövér csaj nemrég.Először nem sejtettem mit akar,jól elbeszélgettem vele stb.De egyszercsak elkezdett nyomulni és hiába próbáltam leállítani,nem vette az adást,szóval szemtől szemben megmondtam neki,de azért tapintatosan hogy nem akarok tőle semmit,valamint pár nappal utána elkezdtem randizni egy csinos vékony lánnyal.És azóta én vagyok a "szemétláda",azzal a "gebével"..mióta megmondtam neki hogy örülnék,ha leszállna a barátnőmről azóta "r*hadt bunkó" is vagyok.Most mit tehetnék? 16/F

2012. júl. 28. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy szemét, nekem sem tetszenek a kövér csajok. Élvezd az életet azzal a lánnyal aki tetszik és szard le a kövéret.
2012. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem vagy szemét. És ráadásul ez a dolog nem is az illető "hölgy" testalkatán, hanem sokkal inkább az intelligenciáján múlik. Nem tudja megemészteni, hogy nem az eseted, és ezért bunkóskodik. Próbáljatok nem törődni vele.
2012. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Hívd meg a csajt egy BigMac-re,hátha ki tudod vele engesztelni és békén hagy ;)
2012. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
ebben az esetben nem veled van a probléma, a csaj nem 100-as:)
2012. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem sem hagynak békén a kövér csajok, és elég idegesítő, pláne, hogy Én meg vékony vagyokXD
2012. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért én kiváncsi lennék hogy adtad elö neki:D
2012. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Engem is gyakran betalálnak a kövér csajok, nem kell velük foglalkozni!
2012. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hízz meg, hogy ne legyél gebe, akkor le fognak szállni rólad.
2012. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én izmos vagyok.:) A barátnőm csinos karcsú,ő a "gebe"
2012. júl. 28. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Egy normális férfi!!!!!! De jó tudni, hogy van még ilyen, istenem!!!!:)
2012. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!