Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan helyzet és körülmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan helyzet és körülmény amikor valaki megérdemli, hogy megcsalták vagy ez mindig egy aljas szemét dolog?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig etikátlan. Ha a másik elkövetett valamit amit nem tudsz neki megbocsátani, akkor nem az a megoldás, hogy lesüllyedsz az ő szintjére.
2012. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Ez mindig szemét dolog... Még akkor is, ha Téged is megcsaltak... Tudod, ha a másik kútba ugrik, attól neked nem kell...
2012. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.!

Mindíg aljas és szemét húzás. De ha már így kérdezted...szerinted mi volt az oka?

2012. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:
Akit megcsalnak az sokszor megérdemli, de ettől még a megcsalás szemét dolog - szerintem nem jó a kérdés a kettő nem vagy-vagy, hanem egyszerre is igaz:)
2012. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
engem nem csaltak meg és én sem senkit. csak olvastam egy story-t és onnan jött a kérdés
2012. júl. 11. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően a megcsalás szemét dolog, de nem szabad elfelejteni, hogy egy jól működő párkapcsolatban a megcsalás gondolatának sem szabad felmerülnie. Ha pedig egy kapcsolat már nem működik az a legtöbb esetben mindkét félen múlik, így tehát akit megcsalnak az valamilyen szinten tehet róla.

Ettől még nagyon undorítónak tartom, hiszen ami elromlott azt nem eldobni kéne, hanem megjavítani.

Tehát a megcsalás nem megbocsáthatatlan, de vannak olyan esetek, amikor igenis érthető.


22L

2012. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha jó bosszút állni... Nem csak megcsalásnál esik jól, hanem mondjuk ha valaki pletykál rólad, vagy bánt téged, beszól, bármi. Megteheted te is vele, lehet, hogy jó érzés lesz, de ha belegondolsz, lesüllyedtél a szintjére, közben pedig elsétálhattál volna mellette úgy, hogy egyszerűen csak szánakozva lenézed, és sajnálod, hogy ennyire primitív...
2012. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!