Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lessz a vége?

Figyelt kérdés

5 hónap után a barátnőm fellángolást érzett / érez az egyik exe iránt. kb egyik pillanatról a másikra. Most nemtudja hoy szeret e engem. Adtam neki időt hogy átgondolja.


Szerintetek?


22/f vagyok a barátnőm 23.


2012. júl. 28. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha visszafogadod is idő kérdése és dobva leszel.


22/L

2012. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de buktad. Nekem is volt hasonló sztorim. Ha a lány ezt így kerek-perec elmondja, akkor már nincs miről beszélni. Én naiv voltam, mert szerettem és adtam neki időt. De nem engem választott.
2012. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg írni.

leSZ!* -.-

2012. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondta, csak általam derült ki. (ebbe nem megyek bele)

Addig fel sem tűnt hogy valami nem oké, míg kérdőre ne vontam. Addig élettel teli volt, mintha nem lett volna semmi probléma. Aztán mikor kérdőre vontam elkedvtelenedett magábazuhant... időt nem kért én mondtam neki hogy jó, akkor hazamegyek, és gondolt át hogy mit akarsz tőlem.

És az a legszomorúbb hogy érezni is érzem hogy nem szeret... Szörnyű érzés volt úgy feküdni mellette hogy éreztem, nincs benne az az érzés ami eddig megvolt.. mintha egy idegen, egy darab hús lett volna mellettem..

2012. júl. 28. 19:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 19:26!

Kisebb problémám is nagyobb annál minthogy a helyesírással foglalkozzak...

2012. júl. 28. 19:30
 6/7 ASOT ***** válasza:
szerintem Happy End!
2012. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hagyd!Rég rossz ha más is van a képbe.Ha téged is választ akkor is arra fogsz gondolni h megcsalt-e v hogy rá gondol-e dönts mindent vagy semmit alapon.Ha már több a gond a kapcsolatba akkor nem éri meg.Légy határozott!!
2012. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!