Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor beszélünk már távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszélünk már távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen kapcsolatot nevez távkapcsolatnak.


Csak a távolság miatt, vagy már akkor is, ha csak viszonylag ritkán találkoznak a felek?


2012. júl. 28. 21:22
 1/7 ASOT ***** válasza:

leginkább a távolság miatt!

1,5 vagy 2 óra az már távkapcsolat! nekem!


ha ilyen 30-50 km röl van szó ami forgalomtól függően 30-50 perc akkor az nem az! És hát jó kapcsolatban nem csak az egyik fél hanem mindkét fél megy felváltva a másikhoz. Ergo heti 2 tali tuti megoldható.

2012. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát az én barátom németben lakik és ez már távkapcsolat, ezért nekem aki mondjuk egy órára lakik az nem az. többre már talán igen.
2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam egy 50 kilóméter is annak számítana.pl tőlem Veszprém,vagy Győr.Szerintem,akik össze illenek,együtt is maradnak,és akár a végén házassággá is fajulhatnak a dolgok,akik nem,azok a távolságra is rá foghatják.
2012. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomat mindig mindenki távkapcsolatnak hiszi.:D Kocsival fél óra az út, vonattal (személyvonattal) közel 1 óra. Mégis a hét majdnem minden napján együtt vagyunk, még suli alatt is.:D Szóval mindenki szerint más távkapcsolat, én ezt sosem tartottam annak.
2012. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


Mi a barátommal 70 km-re lakunk egymástól. Én ezt már távkapcsolatnak tartom, bár kocsival azért picivel több mint egy óra alatt odaérünk a másikhoz. Tömegközlekedéssel ez kb. 3 óra, mert sajna pont olyan irányban lakunk, amerre nincs közvetlen összeköttetés.

Sőt az ő munkája miatt csak 5 naponta tudunk találkozni 1-2 napra, ez változó, de akkor az egész napot együtt töltjük.

2012. júl. 28. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én párom 130 km-re lakik tőlem és 2 hetente tudunk találkozni egy hétvégére a munkája miatt.... :S :S Ez távkapcsolat!

Nagyon nagy a szerelem és hihetetlenül passzolunk egymáshoz, és igyekszünk megoldani, hogy össze tudjunk költözni. Jó lenne, mert nekem ez így egyre rosszabb.. De soha nem fordult meg a fejemben, hogy ezért szakítsak vele. Kitartás. De persze, ha nem szeretném már régen ott hagytam volna, nem erőltetném. De így ez teljesen más. Szerencsére mindennap több órát - akár a munkaideje alatt is - tudunk beszélgetni, írogatni egymásnak.


23/L

2012. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy csak az menjen bele távkapcsolatba, aki igazán szerelmes (persze a másik fél is) és kitartóak és van a közös jövőre valamiféle kilátás!

Előző voltam.

2012. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!