Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet az, hogyha megnézek az utcán vagy akár a tv-ben egy csinos lányt, vagy ha a haverokkal nőkről beszélünk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ma jöttem haza és egy srác távolról nézett de mikor mellém ért elfordult mert ott volt a barátnője aki árgus szemekkel figyelte.. na ez a szánalmas!!
2012. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert féltékeny ;)
2012. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam..(sajnos :/)
2012. júl. 25. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod nincs ott nem gond,nézelődjél de ha ott van,vele foglalkozz,ne másokra csorgasd a nyálad. Tiszteletlenség!
2012. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamóca.. ***** válasza:
ezt én is úgy gondolom, hogy bár tudom hogy nem vakult meg attól hogy velem van, és nem is várom ezt... de ha ott vagyok vele akkor óvatosan. ha asztaltéma egy csaj segge, nem várom hogy úgy tegyen mintah sosem látta volna. de ha kettesben sétálunk és utánafordul valakinek, még én is kivágom a hisztit.
2012. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért, téged nem zavarna, ha minden jó pasival összeakadna a tekintete és flörtölne velük? Meg ha a barátnőivel arról beszélgetne a jelenlétedben, hogy de megd*gatná magát xy-nal? Ne legyél már paraszt, legyen eszed, rá figyelj, ha vele vagy.
2012. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem is ma volt a vonaton hogy egy srác megfordult utánam, és egész végig engem bámult úgy hogy ott volt a barátnője, amikor meg hirtelen ránéztem akkor meg gyorsan elkapta a fejét a barátnője meg rám nézett gyilkos szemekkel...pff
2012. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt már, hogy a srác bámult a barátnője meg megrúgta. Erre a fiú megkérdezte tőle, hogy mi van nem nézhetek más nőkre? Xdd amúgy csak akkor nézelődj, ha nincs ott. Legalább nem hisztizik. Csak féltékeny. Tudd be annak, hogy szeret és csak magának akar.
2016. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!