Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én vagyok a bűnös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én vagyok a bűnös?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy hétvégi buliról korábban kellett hazajönnöm. Mikor hazaértem, írtam a kedvesemnek hogy otthon vagyok, satöbbi, ő szokásától eltérően pár szóban válaszolt csak (mellesleg a bulin minden rendben volt, nem vesztünk össze, semmi). Aztán valamikor hajnalok hajnalán hívott vagy háromszor, felébresztett, de én meg olyan kómásan meg se néztem, ki az, csak kinyomtam. Aztán írt egy sértett hangú sms-t, hogy oké, akkor ne akarjak beszélni vele.

Reggel, mikor ezt megláttam, meg a hívásokat is megnéztem, akkor jutott el az agyamig, hogy talán valami fontosat akart, vagy én nem tudom. De mikor hívtam, akkor nem vette fel, se semmi.

Ez igaz, hogy nem volt régen, de azóta nem szólt hozzám. Most tényleg csak én lennék a hibás, aki okot adott neki a sértődésre? Hajnalban normális ember mondjuk nem telefonál, és sértődik meg, ha a hívott fél éppen aludni szeretne, vagy úgymond "kötelességem" lett volna válaszolni neki annak ellenére, hogy azt se tudom, ki vagyok?


2012. júl. 29. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy bocs, nem hallottad mert aludtál. Meg kell, hogy értse.
2012. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha valaki nem hallja meg a telefoncsörgést, nem is tudja kinyomni..:D
2012. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert ő azt írta, h kinyomta a telefont..
2012. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!