Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a bűnös gondolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a bűnös gondolatok ellen?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Viszont annak ellenére, hogy komolynak mondható párkapcsolatban élek, mégis más fiúkról fantáziálok! Mit tehetnék ez ellen? Szeretem a barátomat, de mégis néha úgy érzem, hogy megszokásból vagyok csak vele és szívesen lennék szingli, mert akkor pasizhatnék...Tudom hogy nem helyes ami a fejembe jár és bűntudatom is van miatta. (Egyébként én 20 , a barátom meg 22 éves) Előre is köszönöm a válaszaitokat, tanácsaitokat!
2012. febr. 15. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a mostani pároddal éled le az életed.
2012. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha elveszítenéd,meg rájönnél,hogy szereted.
2012. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyónd meg aztán menj és ne vétkezz többé!
2012. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az lehet! Két fiú van, akire sokat gondolok! Az egyikkel régen randiztunk, a másikkal meg egy egyetemre járok! Mit tegyek szerintetek? Hogy fojtsam el ezeket az érzéseket?
2012. febr. 15. 19:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Mármint az a srác, akivel régebben randizgattam természetesen még a mostani kapcsolatom előtt volt. És nem is jöttünk össze végül...
2012. febr. 15. 19:39
 6/12 Frodo ***** válasza:

Azért fantáziálsz más fiukról, mert az új mindig jobb!

Üdv: Barney Stinson

2012. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom sosem tomboltál és pasiztál, és ez most jön ki. Vagy ha már igen, akkor a barátod nem elég neked. Ez van. Húzhatod még a dolgokat, előbb-utóbb majd végképp elunod. Én is voltam így, 2.5 éves kapcsolat már csak megszokásból, de nem akartam szakítani, végül mégis elegem lett. És soha nem voltam még olyan felszabadult, hogy végre azt tehetek amit akarok.

Nem feltétlenül bán meg az ember, egy ilyen szakítást. Ha már nem szerelmes, akkor nem fogja bánni, max hiányolni a kapcsolatot, de nem a srácot.

2012. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

kapuzárási szindroma:D

az ilyen nőket k*vára tudom utálni:/

2012. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem pasiztam, bulizni sem jártam(Mondjuk most sem, de nem is vágyok)

A barátom meg nagyon fontos nekem, de néha úgy érzem, hogy csak megszokásból vagyok vele, néha meg azt érzem, hogy szeretem. Nem tudom mi tévő legyen, olyan nehéz megfogalmazni, hogy pontosan mit is érzek.

2012. febr. 15. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Én valahogy nem tudom megérteni, miért is fontos összevissza pasizni meg bulizni???

Fiú vagyok, mégse vágytam soha rá, hogy összevissza k*rjak meg kalandozzak. Egy legyen aki szeret és illik hozzám.

Ha a barátnőm ilyen indokkal hagyna el, nem hiszem hogy jókat gondolnék róla...


Vagy szereted, vagy nem. Ha igen, maradj vele, ha nem, akkor hagyd el.

2012. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!