Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Oo

Figyelt kérdés

Nos hát... Lenne egy kis problémám, amiben a vélemènyeteket szeretném kikèrni. Én 14f vagyok. Van két lány, az egyikük a volt osztálytársam(A), a másik pedig most lesz 7.-es(B). A velem egy idős, B 13 éves. Minkettővel jól elvagyok, sokat beszélgetünk, szórakozunk. Nekem A tetszik, de ő csak (nagyon jó)barátként tekint rám. B-nek pedig én tetszem...

Mindkét lány aranyos,szép, kedves, és egyaránt közel áll hozzám.

A segítséget abban kérnèm, hogy szerintetek A, vagy B lenne a "helyes" döntés?



2012. júl. 29. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nőlj fel.
2012. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tehát elhasználtál egy felezés, mentőövet, és most a közönség segítségét kéred... szerintem próbáld tovább az A-t, hátha összejön... ha meg nem, akkor válasz a B-t... kicsit parasztdolog, ilyet mondani, hogy ha nincs ló, a szamár is jó, de ez patthelyzet, ha nem ezt teszed... de ne törd össze a B szívét!
2012. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az (A)!...,viccelsz?:)
2012. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neked A tetszik, akkor küzdj érte.

Ez valószínűleg B-nek nem fog tetszeni, hisz biztos féltékeny lesz, de csak emiatt nem érdemes a kapcsolatotokat tönkre tenni. Ha B-t választanád, úgy hogy Te csak barátként tekintesz rá, nem leszel boldog, egy idő után nyűggé válik.

Szerintem nem érdemes egy jó kapcsolatot elrontani egy ilyen kérdés miatt.

Maradj mindkettővel ugyanilyen viszonyba, legyetek barátok, idővel pedig rátalálsz arra a lányra, akinek te is többet jelentesz, és neked is több, mint barát.

2012. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nőj fel, kicsifiú.
2012. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2012. júl. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!