Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Hosszú lesz!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hosszú lesz!

Figyelt kérdés
Van egy fiú egy évvel idősebb nálam. 2011szeptember óta tetszik vagyis hát már 'szerelmes vagyok' nagyon sokat beszélgettünk meg minden mondogatta hogy szeret minden délután együtt voltunk vagyis egy társasága mindig odajött hozzánk de amikor barátnőm megkérdezte tőle hogy járna-e velem azt mondta hogy talán, de azóta alig szól hozzám le se szar mindig csak a barátnőmmel foglalkozik. Szóval szerintetek mit kéne tennem hogy újra ilyen jóba legyünk? Nem nagyon merek vele beszélni mert kicsit félénk vagyok ha vele vagyok, össze vissza beszélek.:O :S
2012. júl. 29. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
(Tudja hogy mit érzek iránta)
2012. júl. 29. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:
gyerekes kérdés... ha két ember nemtudja megbeszélni a dolgokat akkor még gyerekek...
2012. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján sztem felejtős a dolog.
2012. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyitől meghátrált a srác, akármennyire is nehéz, felejtsd el. Majd találsz egy olyat, aki sokkal érettebb felfogású lesz, és addigra te is felnősz már annyira, hogy ne aggódj ilyeneken. Mert ez felesleges :)
2012. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!