Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a szerelemnél nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a szerelemnél nagyobb dolog?

Figyelt kérdés
Tehát van az az érzés, amikor szerelmes valakibe az ember, és, a szerelem felett van valami még? számomra eléggé úgy tűnik, hogy létezik felette valami, mert így érzek, de kérdezném, hogy más mit gondol erről.
2012. júl. 29. 23:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hogy érzel?
2012. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
még nem gondolkoztam el ezen. de szerinted mi az a valami?
2012. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Két szerelem.
2012. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
a péniszem
2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

először is fiú vagyok... :)

át az a helyzet, hogy van egy lány, akit már 3 éve ismerek... kb ilyen szerelem első látásra volt anno részemről... aztán eltávolodtunk egymástól, és most 2 év múlva megint többször találkozunk, tudja, hogy mit érzek, nem akar velem játszani, nem olyan lány! A lényeg, hogy én hoztam össze a jelenlegi pasijával is, mert kajakra annyira szeretem a lányt, hogy leszarom kinek a kezét fogja az utcán, csak legyen boldog! Most a lánnyal ilyen "lelki társak" vagyunk, mindent megbeszélünk A-Z-ig.. És ezért gondolom azt, hogy van valami a szerelem felett, mert nem nagyon tudom elhinni, hogy ilyet tesz valaki, ha 3 évig csak a lányra gondolt... szóval értitek na :)

2012. júl. 29. 23:28
 6/25 Szőrös Kacsa ***** válasza:
45%

Nőkénél van csak.

A pénz érzése :D

2012. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igen, a gyereked iránti szeretet. Annál erősebb nincs. Mint tudjuk a szerelem elmúlik aki tagadja az hazudik, átalakul mély szeretetté. A gyereked iránti szeretet sosem múlik el.
2012. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Olyasmire gondolsz hogy mindig is ismerted, talán az előző életedből és ezek után is mindig szeretni fogod, az elkövekezőkben is? Vagy hogy úgy érzed vele együtt vagy egész és teljesen mindegy hogy máshol van de van és ez tesz egésszé mert tudod hogy ugyanezt érzi?
2012. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ági8405, azt akarod mondani, hogy úgy szeretem a lányt, mintha a gyerekem lenne? :) még messze járok a gyerek vállalástól..

De amúgy ez egy jó gondolat ;)

Akkor is fura érzés ez az egész.... :S

2012. júl. 29. 23:33
 10/25 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Boldognak akarod látni. Más nem számít. Én néha elgondolkodom ezen , saját magamon is meglepődöm. Adott egy férfi akit szeretek de mással él együtt és én is. Nem vagyok féltékeny nem tudom megmagyarázni. A másik nőtől gyereke született és én ruhákat szedtem össze nekik könnyes szemmel és odaadtam, hogy segítsek. Szeretem a gyerekét még ha más tól is van. Nehéz dolgok és kérdések ezek.
2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!