Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a szerelemnél nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a szerelemnél nagyobb dolog?

Figyelt kérdés
Tehát van az az érzés, amikor szerelmes valakibe az ember, és, a szerelem felett van valami még? számomra eléggé úgy tűnik, hogy létezik felette valami, mert így érzek, de kérdezném, hogy más mit gondol erről.
2012. júl. 29. 23:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

23:31-es kommentelőnek:

Azt érzem, hogy mindegy hogyan és kivel boldog, csak boldog legyen! És annyira "betegesen" szeretem, hogy még segítek is neki, hogy egy másik sráccal lefeküdjön meg ilyenek... ez nagyon gáz? :SSS

2012. júl. 29. 23:36
 12/25 A kérdező kommentje:
Pontosan! Egy hangyaszarnyira sem vagyok féltékeny az ő esetében, pedig sajnos eléggé féltékeny típus vagyok... de nála, úgy hogy 3an megyünk összevissza, nem érdekel...
2012. júl. 29. 23:40
 13/25 anonim ***** válasza:
Még hogy gáz hogy összehozod mással? Én a felségével békítettem:-P Nehéz esetek vagyunk :-) Az a fránya nagy szívünk igaz?!
2012. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Puding.
2012. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
az ám... a sírba fog vinni a nagy szívem úgy érzem... mert most valamiért elgyengültem vagy nem tudom :SSS bármit megadnék azért, hogy úgy nézzen rám, mint a pasijára...
2012. júl. 29. 23:52
 16/25 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a szerelem felett a "Friendzone" van ahogy olvasgatok itt.
2012. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog.



Te segítesz h mással dugjon ,közben szereted?!

Csak ismételni tudom magam.Ez n...


F

2012. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
én se érzem teljesen normális dolognak... :S
2012. júl. 31. 00:27
 19/25 anonim válasza:
Szerintem ez szép dolog, hogy ennyire szereted. Van esélyed arra, hogy együtt legyetek, mint egy pár, mert hiába érzi jól magát a lány a másik sráccal, ha te is ennyire benne vagy az életébe, biztos sokat gondol rád ő is és átbillenhet feléd. Remélem sikerül, mert az önzetlen szerelemnek/ szeretetnek el kell nyerni a jutalmát.
2012. júl. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló nem tudom melyik Disney mesében láttad ezt az önzetlen szerelem cuccot de itt nem igen fog beválni mikor a srác inkább mással hozza össze mint, hogy megmondja neki, hogy mi a helyzet.
2012. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!