Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a szerelemnél nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a szerelemnél nagyobb dolog?

Figyelt kérdés
Tehát van az az érzés, amikor szerelmes valakibe az ember, és, a szerelem felett van valami még? számomra eléggé úgy tűnik, hogy létezik felette valami, mert így érzek, de kérdezném, hogy más mit gondol erről.
2012. júl. 29. 23:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

sztem ne sz*rozz.mondd meg és csinálj valamit.

...ne mással hozd össze..

2012. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
úgy értem neki.mondd meg neki.
2012. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

"Utolsó válaszoló nem tudom melyik Disney mesében láttad ezt az önzetlen szerelem cuccot de itt nem igen fog beválni mikor a srác inkább mással hozza össze mint, hogy megmondja neki, hogy mi a helyzet."


Honnan szedem? Saját tapasztalatomból. Szerelmes vagyok én is, de a párom az elején ezt nem viszonozta, kérte, ha tudok számára partnert szóljak. Így tettem, mert nem vagyok önző és szerettem volna, ha Ő boldog lesz. Aztán elmondta, hogy rájött, hogy engem szeret és azóta együtt élünk négy éve. Viszont még mindig tartom, ha kiábrándulna belőlem, elfogadnám és azt kívánnám, hogy boldog legyen.

2012. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló?!


Azt csinálta ,amit mondtam és már meghúzta kétszer...

LOL!

2012. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Biztos a te tanácsod hatására voltak együtt és nem azért, mert esetleg szeretik egymást, vagy mert elnyeri jutalmát az önzetlen szerelem/ szeretet...
2012. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!