Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én olyan lány vagyok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én olyan lány vagyok aki naaaaaaaaagyon fél kipróbálni a szexet. Van 1 pasim és nem tudom hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
még nem kérdezte h lefekszünk-e de ha megkérdi nem tom hogy reagáljak

2012. júl. 30. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy van, hogyha tetszik egy pasi és szerelmes vagy vele, akkor egy idő után majd megőrülsz, hogy ágyba bújjatok. Még szűzlányként is. Nyilván azért a behatolástól tart az ember. De ha te nem érzel késztetést, hogy ágyba bújj vele, akkor szerintem mást kéne választanod.

Egyébként általában ez nem úgy van, hogy megkérdezi a pasi, hogy akarsz-e szexelni, hanem egy romantikus együttlét során kialakul a dolog. Közben persze mondhatod neki, hogy még tapasztalatlan vagy, ha szeret, megérti.

2012. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Híííííívjjjj feeeeelll eeeeeengem és majd édes hármasban megba...bátorítunk tééééégeeed.
2012. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17
2012. júl. 30. 09:37
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem beszél your laungle!Én mond neked buuuuuy óvszer
2012. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

9:32 mekkorát nevettem:DDDD


Egyébként kérdező,igaza van az elsőnek,ha szeret ,megérti :)

2012. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szexet nem "kipróbálják", hanem két ember közti kapcsolat része, ha mindketten kívánják. Ha nem kívánod, abban nincs semmi rossz, valószínűleg a pasiddal inkább csak jóbarátok vagytok, csak még nem vetted észre. Ne erőltesd a szexet, mert nagy csalódás lesz, ha csak kipróbálni akarod.
2012. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amig nem érzed késznek rá magad addig nem is kell. Hidd el eljön az amikor már el tudod képzelni és akkor a kiváncsiság legyőzi a félelmet. Én is igy votlam vele, igaz én nem féltem csak egy ideig egyáltalán nem tudtam elképzelni hogy bárkivel is együtt legyen úgy, de egyszer csak amikor megértem rá már éreztem hogy most már kész vagyok rá. 17 múltam amikor ez volt és 17 és fél évesen meg is történt. Amugy van vmi különösebb oka a félelmednek vagy csak úgy félsz?
2012. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amíg félsz,addig jobb ha nem szexelsz.Ennyi.
2012. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Korai még ez neked. Akkor sem késtél le semmiről, ha vársz még néhány évet. Ha olyannal találkozol, aki tényleg vonz, akkor nem kipróbálni akarod a szexet, hanem minél előbb le akarsz feküdni vele.
2012. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!