Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy mult kapcsolatom... ami 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mult kapcsolatom... ami 5 eve huzodott... de nem ertem mit akarhat tolem? mit erezhet ertem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Licis korunk elejen ismerkedtunk meg. Elso es nagy szerelmem volt. Mindketten jol nezunk ki, talaltunk mindenben, szerettuk egymast, o is volt elso pasim intimitasban.Csak..ez pont masnak nem tetszett..se a csaladjanak, se baratainknak, se senkinek. mindenki irigy volt rank, es talalgattak ki mindent h szakitsunk. Senki nem birta latni h boldogak voltunk. es 4 evig igy ment..jartunk par honapot, valaki kitalalt valamit, szakitottunk.Aztan rajottunk, h jaj megint betettek. En naiv voltam, sztem o is kicsit, s azert hagytuk h szetszedjenek. 4ik ev utan azt mondtam,. h kesz ennek itt ennyi!


Es uj eletet kezdtem..azota baratom volt...de egy szuneteleskor megint osszekerultem a regivel..es felbukkantak mely erzelmek mindkettonknek...aztan megint kibekultem a baratommal,mert ugy erzem h ot kezdem igazan szeretni.de a regi nem tudom mit erez..Folyton h baratok vagyunk,segitsek neki ebbe abba.

Nem mondja h erez valamit irantam, csak jeleket ad..egy egy elszolas...h ha igy lett volna, akkor..

Az utcan folyton mindenhol osszefutok vele, anelkul h akarjam, nem vagyunk egy egyetemen,se nem lakunk kozel, se semmi nem kot ossze, megis mikor kimegyek szorakozni v vasarolni talalkozunk.


Mit erezhet azota? tudom h neki is en voltam az elso mindenben..de ez akkor mi? En lezartam, en mast szeretek...de ha akarjuk ha nem tortenik valami, ami nem enged minket kulon..mar a baratnoim es csaladom is mondjak, h mintha asors jatszana velunk...en senkit nem ismerek aki ilyenen atment volna.

Ez mi?


2008. máj. 7. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
es nagyon zarkozott ember, hiaba is beszelnem meg vele, elterelne bizti a temat.
2008. máj. 7. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ő sem tudja, mit tegyen és te sem. Meg kéne kérdezni magadtól, hogy mennyit ér meg neked ez a pasi? 5 évet szenvedtél, mennyit akarsz még...? Én a helyedben továbblépnék, akármilyen nehéz is.
2008. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en tovabb leptem, ahogy irtam mar baratom van es o a legfontosabb nekem..de mi ez a helyzet,mert nem ertem h mi folyt es folyik itt...amig vele voltam nem szenvedtem amugy:)
2008. máj. 7. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
ha továbbléptél volna, nem foglalkoznál vele és nem kérdeznéd, hogy mit csinálj. fel sem merülne ez a kérdés benned
2008. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem foglalkozok vele..ez a lenyeg. h veletlenul futok vele ossze mjindig az utcan. es nem O erdekel, hanem a szituacio..nem tudom h ezx kapcsolat volt? minek szamit? es tortent-e valakivel meg ilyen? letezik h veletlenul tortent volna az egesz? valaszt keresek, valamiben amiben nem tudok kiigazodni
2008. máj. 7. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!