Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbáljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg vele az összejövés dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 1 hónapja fb-n levelezgetek és elhívtam kettesbe vhova és el is jött. Viszont direkt nem randi céllal hívtam el,mivel neki van pasija,de mostanában elhidegültek egymástól (nem taliznak és nem is beszélnek egymással) Azonban a talin mintha adott volna jeleket,h tettszem neki (persze én nem viszonoztam,mivel a kapcsolatát tisztában tartom) ilyenekre gondolok: mosolyog,folytonos szemezés,ha vmiről beszélek neki csillog a szeme és mikor egyszer kínos csend volt akk csak a szemembe nézett mélyen,viszont akk én is és majdnem megcsókoltam (szerintetek azt kellett volna?) de azt tudni kell a lányról,h nagyon közvetlen és nincs bunkó természete...
2012. júl. 30. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy mit érez a barátja iránt, boldog-e a kapcsolatban...ha nem, szabad utad van
2012. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amíg van vkije addig én nem kezdeményeznék, csak úgy tartanám a szintet..

de ha elhanyagolja a pasija, akkor viszont beszélj erről vele,hogy ő mit érez a mostani fiújával,és ha panaszkodik akk nyomulj rá.. de csak óvatosan :)

és ha szerencsédvan kidobja azt az elhanyagolós pasiját, és újba kezd. :)

2012. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a tudtára adhatod, hogy neked tetszik, de vigyázz vele, mert lehet, hogy csak önigazolást szeretne, amit a barátjától nem kap meg. És mikor már kelőképpen kinyalod a seggét, akkor végül "hosszas hezitálás után" úgy dönt, hogy a barátját választja.

Add a tudtára, de utána csökkentsd a minimálisra vele a kapcsolatot.


24/n

2012. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha félrekacsintgat, te sem várhatsz tőle túl sok jót.
2012. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először is köszi az eddigi értelmes válaszokat féltem,h csak csupa idétlen válaszokat kapok :) Szoktam vele beszélgetni a pasijáról,de a talin direkt megkérdezte,h nem baj ha pasijáról beszél nekem... erre mondtam,h akar akk nyugodtan beszélhet róla... Igazából boldog kapcsolatba voltak csak a mostani nyáron nem is beszéltek se találkoztak egymással... sőt kijelentette,h szerelmes belé,de ezt átjavította,h volt szerelmes. sőt véleményemet is kikérte,de erre nem tudtam semmit mondani,mert még nem voltam ilyen helyzetben... viszont most azon filózok,h holnap hívjam-e el vhova vagy várjak vele még? Am még nem szeretném neki megmondani,h tettszik,mert tök jó társaság és nem szeretnék vele elhidegülni
2012. júl. 30. 20:50
 6/7 A kérdező kommentje:
sztem ez a pasija hibája,h félrekacsingat,mivel nem törődik mostanában vele... a másik meg hülyeség sztem, h ha pasija van egy csajnak akk más fiúkkal nem is lóghat...
2012. júl. 30. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Lóghat, de nem flörtölhet. Az meg nem a pasimról vagy a kapcsolatról árul el valamit, hogy lezárom-e a meglevő kapcsolatot, mielőtt másfelé keresgélnék, hanem az én erkölcseimről.
2012. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!