Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamat más pasikkal álmodni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamat más pasikkal álmodni? Miért?

Figyelt kérdés

van vőlegényem, de gyakran álmodom más pasikkal. ami a fura, hogy még álmomban sincs egy csók se, csak az érintések, nézések, az a vibráló levegő...


eddig csak egy srác volt, akiről így álmodtam, de tegnap egy szaktársamról, aki mindig is vonzott. az egész csoportban velem van a legbizalmasabb kapcsolata, én tudom kezelni, tetszik, tetszik, soha nem kezdenék ki vele, de nem tagadom, elképzeltem már, milyen lenne, ha...



ugyanakkor nagyon nagyon szeretem a páromat, de így még álmomban sem "teljesedhet be" a dolog.

Ez miért van? miért álmodom velük? ez mással is előfordul?

nem sztárok meg zenészek meg stb., hanem számomra igen is elérhető pasikról van szó...


lehet azért, mert közeleg az esküvő? vagy mert fiatal vagyok?


2012. júl. 31. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ez inkább az ezotériába tartozik de az igazat megvallva senki sem tudja megfejteni az álmok rejtélyét,még a tudósok sem.Vannak különböző elméletek ezzel kapcsolatban mint például a tudatalatti "rejtett" vágyak amiről még te sem tudsz stb tehát csak találgatni lehet miért álmodsz másik pasival,ez viszont ne befolyásoljon a döntéseidben
2012. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyfajta kapuzárási pánik az életre elkötelezettség miatt beindult a fejedben a vészharang, hogy akkor most tényleg csak egy valaki halálomig? :)

Légy inkább boldog, sokat többet ér egy jó házasság házastárs 100 szikrát vibráló levegőt szóró kalandnál. Fogadd el hogy felnőttél. :)

2012. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ehhez hasonló álmaim. De nőkkel, mert férfi vagyok. :-)

Három típus volt

1. Nem történt semmi, csak izzott a levegő. Ez egy lánnyal volt, őt szerettem.

2. Volt valami apróság. Érintés, csók, meztelen jelenetek. Őket inkább kívántam.

3. Teljes szeretkezés. Egy lánnyal álmodtam ilyet. De az a szeretkezés jobb volt minden korábbi valós aktusomnál. Őt szerettem és kívántam is. Ő lett a barátnőm és remélem ő lesz a feleségem.


Hány éves vagy?

2012. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2012. júl. 31. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!