Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet? A barátom társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet? A barátom társkeresözőt és rájöttem. Megirta egy csajnak ott, h addig van velem amig nem talál mást. Én kidobtam ö meg buliba sírt, h nem bir mással látni és rossz neki de ez nem szerelem

Figyelt kérdés
A barátaira is hagyatkozott,hogy nem vagyok hozzá való.Titokban taliztunk.Ugy nézzet rám,hogy a szívem majd nem megszakadt minden gondolatom kitalálta.Akárhányszor taliztunk buliba sírt de hangoztatta,h ez nem szerelem.De akkor miért sír?És egy nap bemutatak neki egy csajt a barátai és most vele van:( Nem értem
2012. júl. 31. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatból sírt.
2012. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem sajnált?
2012. júl. 31. 02:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen téged. Hiszen ő már megvigasztalódott.
2012. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magát sajnálta.
2012. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de akkor még nem volt neki
2012. júl. 31. 02:04
 6/10 anonim ***** válasza:
De azt már tudta akkor is, hogy nem téged akar, ezért sajnált téged, nem magát. Hiszen tudta, hogy neki majd lesz más.
2012. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miért mondta,h nem bír mással látni és mikor pasival voltam buliba utána miért nem örült neki miért csókolt le és sírt
2012. júl. 31. 02:11
 8/10 anonim ***** válasza:

A franc meg tudja mit gondolt,te meg fogadd el,hogy egy barom,hagyd a francba az ilyet,milyen az már,hogy csak addig van veled amíg nem talál mást?!Egy p*cs,ő se tudja mit akar,jobban jársz ha elfelejted és keresel egy normális hapsit,mert az ilyen megkeseríti az életed.

"Ha nincs ló,jó a szamár is"

2012. júl. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak mártírkodik...
2012. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Verd meg . :S
2012. aug. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!