Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesznek rossz kedvűek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek rossz kedvűek a Nők a fogyókurától, illetve miért hanyagolják partnerüket?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy ez egy fontos kérdés, mert sok kapcsolat megy erre rá!

A Nők vajon a a megfelelési vágy miatt kezdenek el fogyókurázni? A szakítás oka az maga a fogyás megterhelése ill. a cél elérése?

Hogy elértek egy fontos célt, ez miatt úgy érzik, hogy magasabb szintre jutottak a párkapcsolatban, mint a partnerük?

Ez hogyan kezelhető, mit csináljanak a pasik?

Piedesztára emeljük őket, vagy maradjunk férfiak és a kért figyelmet utasítsuk el?


2012. márc. 19. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ehet annyit az ember, amennyi jólesik, természetes, hogy rosszkedvű. Akár nő, akár férfi.
2012. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

pont fogyózom és elég szar a kedvem!agyonra tornáztam magam most reggel majd este és még egy kis futás!Alig reggelitem valamit de majd csak 12 kor akarok enni de már korog a gyomrom!Persze h szar a kedvem!Tegnap is ugy leüvöltöttem a párom fejét szegény azt sem tudta mi van :)

ugy sajnáltam!

2012. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul csinálod utolsó,ennél gázabban nem is lehetne,látszik,hogy nem értesz hozzá.

Segítek.Először is keresd meg a body.builder.hu-n az alapismeretek részt van vagy 5,és OLVASD EL figyelmesen.Napi többször kell keveset enni,és egészséges kaját,de ez mind benne,amit most csináltok garantált ROSSZ ALAKot eredményez,megfelelően kell kajálni és edzeni terv szerűen.


Testépítéssel foglalkozok így értek hozzá.

2012. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő azért fogyózik, hogy magát is jó nőnek lássa. Egy nő akkor érzi jól magát, ha saját magát megdugná. Szóval ha nem érzi magát szexinek ,akkor annyi.

És kell a csibe alkat, mert most ez a szexideál.

2012. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezért mondom,hogy nem fogyózni kell,hanem komplex életmódot váltani,és nincs ,,megkívántam",akkor mindvégig számolni a szénhidrátot meg a fehérjét, ésw kőkeményen edzeni és ettől bomba csinos alakjuk lesz.

Csak a nők lusták tenni érte tisztelet a kivételnek,elhíznak sajnos és amikor a pasi nem kívánja őket vagy ritkul a szex vagy a pasi félre kacsint akkor kapnak észbe,persze akkor is a minimális munkával drasztikus eredményt várnak,na ez az ami nem fog menni.

2012. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert éhesek vagyunk, elegünk van a nyúltápból és legszívesebben zabálnánk, de nem tehetjük. Próbáld ki.
2012. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
minden jó megvonásától ideges az ember, ez egyszerű pszichológia. Ilyenkor legyél vele megértő, türelmes, dicsérd a kialakuló új alakját, hiszen nem csak magáért hanem neked is meg akar felelni. Viszont neked is megjár hogy a vágyadat teljesítse ezzel szemben, ezt beszéld meg vele.
2012. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sose fogyóznék, szeretek enni, és jókat főzni. Inkább járok spiningre, mert azt még élvezem is. :) Nincsenek súlyproblémáim, se jojóeffektus, ami a koplalás után jön.

26N

2012. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, jó!

De érdemes ilyenkor mindenben segíteni, abban is, ami nem az Én feladatom, vagy alfásan kell kezelni ezt egy férfinak?

Mert valjuk be sok Nő ezután elszáll magától és kezelhetetlen lesz.

2012. márc. 19. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért lesznek rosszkedvűek mert a sok hülye a fogyókúrát a koplalással azonosítja. A koplalás meg azok eszköze akik b*asznak mozogni. A fogyás sporttal szórakoztató és ha vevő rá az ember párja közösen is lehet csinálni, mert a mozgás mindenkire ráfér. Sose folyamodtam kajamegvonáshoz és sikeresen fogyókúrázom.
2012. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!