Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetne kontrollálni ezt a rossz tulajdonságom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gondom,hogy van egy elég hülye rossz tulajdonságom.Még pedig az,hogy hamar meg szeretek egy lányt.Azt kérdezném,hogyan lehetne ezen javítani,hogy ne kedveljem meg olyan hamar a lányt.Mert pl többször volt olyan eset hogy tök hamar megkedveltem aztán csalódtam vagy olyan,hogy tudom hogy nem szabadna de még is meg kedvelem.És ha esetleg ő nem úgy gondolja akkor 1-2 hétig szar kedvem van,és már ebből elegem van.Most is van egy lány akit érzem hogy meg fogom kedvelni,de nem szabad mert van barátja plusz 30km-re lakik a lakó helyemtől.De ő mondta nekem hogy szimpatikus vagyok neki tetszek is kedvel is.Csak ugye ott a barátja meg a távolság.Én nem is fogok bele rondítani a kapcsolatába,mert nem olyan vagyok.Csak tudom,hogy hamarosan eljön az az idő mikor rossz kedvem lesz miatta.Hogyan tudnám kezelni ezt a dolgot,azt tudom,hogy a lányoknak ez könnyebben megy.De nekem valahogy nem sikerül.

19/F


2012. febr. 28. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

üdv a klubban haver :) ugyan ilyen vagyok


20F

2012. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, velem ugyan ez a helyzet , ráadásul most aktuális is a kérdés.


Am nem biztos hogy ez rossz tulajdonság, csak egyszer kell egy olyan lányt találni aki ezzel nem él vissza.



22/F

2012. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manfegor ***** válasza:
No, erre én is szeretnék választ találni
2012. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is annyira vissza élés,vagy is ezzel még nem éltek vissza nálam.Csak pl itt a lány és tudom,hogy nem szabad de mégis meg fogom úgy kedvelni.Viszont lerázni meg nem akarom.
2012. febr. 28. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint kiderül,hogy nem jössz be a lánynak,vagy nem lesz belőle semmi,nyomd meg a stop gombot és szakadj le róla.Ne keresd,se telefonon,se neten,személyesen pedig pláne ne!
2012. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy ennek a lánynak bejövök.Csak ugye a távolság ami a nagyobb gond.
2012. febr. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!