Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan sráccal aki nem agyon iskolázott? 24F

Figyelt kérdés

Annak idején amikor jártam a középsulit nem végeztem el mert pia, bulik, iskolából lógás! Meg is buktam 2x év végén. Estin elkezdtem az érettségit 2 tárgyból előre hozottan meg van de abba hagytam a sulit munka miatt. Tanfolyamon elvégeztem egy szakmát amiben értelem szerűen nem tudtam elhelyezkedni, 4 éve végeztem el! Volt már munkahelyem de most jelenleg munkanélküli vagyok!


Oltásokat mellőzzük és lányok írjanak esetleg olyan srácok akik nem fikázódni akarnak, aki mégis azt jelentem a modinak és megy a piros kéz!


2012. júl. 31. 09:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon megfenyegettél mindenkit. Nekem nem kellenen ilyen pasi!!
2012. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
A munkanélküliség cdsak állapot, legalábbis vélhetően. Lánykén azt azért elvárnám, hogy az érettségit csináld me. De ha egyébként egy értelmes, intelligens, a világ dolgaival tisztában lévő ember vagy, akkor szerintem sokan járnának veled.
2012. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Jesszus, mi történt a billentyűzetemmel?:D A sok betűkimaradást vegyétek javítottnak:D
2012. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Amúgy sok fiatal nem járta ki az iskolát max esetleg egy érettségije van az meg önmagába nagy nulla! :)
2012. júl. 31. 09:13
 5/33 anonim ***** válasza:
Lehet, de pont mivel ennyire alap dolog, azon azért elgondolkodna egy lány, hogy na még az sem sikerült neked.
2012. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ha nagy nulla, akkor csináld meg! Ha meg még erre sem vagy képes, akkor mi lesz később??? Hogy fogsz elhelyezkedni, meg normális életet biztosítani a családodnak?
2012. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De az érettségivel nem lehet érvényesülni! Amúgy soha nem szerettem tanulni, sajnos nehezebb felfogásom van pl míg más egy verset megtanul 1 óra alatt nekem az anno egész délután ráment ( 15.00 - 20.00) és még reggel is átkellet néznem az igaz, hogy felmondtam 5-re! De ott a Szózat azt 3-ra tudtam felmondani mert számomra az nagyon nehéz vers volt azt több napig tanultam! :(
2012. júl. 31. 09:19
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha érettségivel nem lehet érvényesülni, akkor nélküle...?
2012. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az, hogy nulla azt úgy értem nem ér semmit magába azzal ugyan úgy nem lehet érvényesülni mint akinek pl. 8 osztálya van. Egy gyárba felveszik ugyan úgy robotolni mint akinek van 8 osztálya ugyan azért a fizuért!
2012. júl. 31. 09:21
 10/33 A kérdező kommentje:
Lehetne most a kérdésre koncentrálni? Megfontolt válaszokat írjatok, köszönöm!
2012. júl. 31. 09:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!