Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan sráccal aki nem agyon iskolázott? 24F

Figyelt kérdés

Annak idején amikor jártam a középsulit nem végeztem el mert pia, bulik, iskolából lógás! Meg is buktam 2x év végén. Estin elkezdtem az érettségit 2 tárgyból előre hozottan meg van de abba hagytam a sulit munka miatt. Tanfolyamon elvégeztem egy szakmát amiben értelem szerűen nem tudtam elhelyezkedni, 4 éve végeztem el! Volt már munkahelyem de most jelenleg munkanélküli vagyok!


Oltásokat mellőzzük és lányok írjanak esetleg olyan srácok akik nem fikázódni akarnak, aki mégis azt jelentem a modinak és megy a piros kéz!


2012. júl. 31. 09:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

A jellemétől függ.

Ha kilóg a kapanyél a szájából, akkor term. nem, de ha amúgy normális, érdeklődő, lehet vele beszélgetni, stb., akkor engem nem érdekel, milyen papírja van vagy nincs.

Az én barátomnak is nehezére esett elvégezni a középiskolát, úgy kellett rávennem, hogy nagy nehezen tegye le legalább az érettségit, hogy legyen esélye továbbtanulni, ha később meggondolná magát, mert egyébként tehetséges ember..Ezzel szemben én mindig imádtam iskolába járni, tanulni, megismerni új dolgokat (szerencsére sosem kellett nekiülnöm, minden rám ragadt) és egy napon egyetemi tanár szeretnék lenni. Ebből a különbségből közöttünk nem volt probléma eddig, ugyanis nem buta, egyszerűen csak ő is ilyen 'nehezebb felfogású' ezért utál tanulni (bár ezt inkább annak tudnám be, hogy nem nagyon volt sikerélménye).

2012. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

De munkanélküli vagyok hivatalosan de az nem jelenti azt, hogy nincs munka néha! Vannak alkalmi munkák illetve nem bejelentett munka! Amúgy most építőiparba vagyok és lapos tetők szigetelésével foglalkozunk, párnapja kerültem vissza ami nehezemre esett mert most haza fél órája. Itt régen is dolgoztam! Nem vagyok lusta ember!


Utolsónak meg köszi a választ mert érted a lényeget! Én is gyengébb felfogású voltam a suliba és nekem sincs túl sok sikerélményem ezért nem szerettem tanulni amikor idősebb lettem. Inkább suli mellé jártam! De szeptembertől befejezem az érettségit egy év van vissza és 3 tárgy!

2012. júl. 31. 22:04
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem. Az már rég nem jó, ha nincs legalább egy érettségije. Aztán ez a gondolkodás (amilyen neked van) pláne..
2012. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!