Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan sráccal aki nem agyon iskolázott? 24F

Figyelt kérdés

Annak idején amikor jártam a középsulit nem végeztem el mert pia, bulik, iskolából lógás! Meg is buktam 2x év végén. Estin elkezdtem az érettségit 2 tárgyból előre hozottan meg van de abba hagytam a sulit munka miatt. Tanfolyamon elvégeztem egy szakmát amiben értelem szerűen nem tudtam elhelyezkedni, 4 éve végeztem el! Volt már munkahelyem de most jelenleg munkanélküli vagyok!


Oltásokat mellőzzük és lányok írjanak esetleg olyan srácok akik nem fikázódni akarnak, aki mégis azt jelentem a modinak és megy a piros kéz!


2012. júl. 31. 09:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nekem csak érettségim, és középvezető beosztásban vagyok. Nem szükséges több hozzá, ha agyad van. Nem a felsőoktatási papírt nézik, hanem azt, hogyan tudod elvégezni a munkádat. (Multiknál, állam cégnél kell a papír is) Nem lehetnék ott 8 általánossal, ahol vagyok. Kicsit gondolkozz el azon, hogy manapság az érettségi ér fel a 8 általános szintjével. Érettségi nélkül mehetsz csirkét belezni, amivel nem fogod a családodat fenntartani.
2012. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Tehát a válasz: NEM.
2012. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

én is utáltam tanulni, van egy szakmám, amit utálok és estin csináltam meg az érettségit. de meg van, mert kellett, mert enélkül sehova nem vesznek fel.


a kérdésedre: ha te ezt hátránynak érzed még egy kapcsolatban is , akkor lehet meg kellene csinálnod, mert ez nem csak itt, de a munkában is hátrány lesz. ne legyél agyoniskolázott, inkább művelt, lehessen veled értelmes beszélgetéseket lefolytatni, meg azért legyen jövőképed.

25N

2012. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem járnék. És itt nem azzal van a gond, hogy nem vagy agyoniskolázott, sokan nem agyoniskolázottak. A gond az, hogy egy rohadt fűszálat nem teszel az életedért keresztbe. Ilyen pasi nekem nem kéne, ha utolsó lenne a földön sem.
2012. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzem hátránynak párkapcsolatban csak kíváncsi voltam! Munka terén meg mindegy mert nincsenek munka helyek! Régen az ember elment a helyi bányába vagy gyárba dolgozni vagy akárhova azt élete végéig volt munkája és egy maga eltartotta a családot ahol volt egy feleség meg 4-5 gyerek! Ez a különbség a mai világ és a régi világ között meg régen nem kértek önéletrajzot nem pofa alapján választottak munka erőt ami manapság van az nagyon gáz főleg itt Magyarországon. Külföldön is van gondolom olyan ember aki nem agyon iskolázott lehet egyszerű munkás egy gyárba vagy vagy autó mosó vagy valami segéd egy konyhán és nem mondom, hogy gazdag de ő meg él abból a pénzből nem gondol arra, hogy juj holnap mit eszek vagy hogy fizeti a csekket! Amúgy a segéd munkás meg hasonlok mindig kellenek csak külföldön ők megvannak fizetve azért csak itt Magyarba gáz minden!
2012. júl. 31. 09:39
 16/33 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem azt kérdeztem, hogy ki járna velem és ki nem! Kis betűs azt csak példának vezettem fel. Sok olyan fiatal van aki nem tanult egyéb okok miatt. Nekem volt egy 7 éves kapcsolatom együtt is éltünk neki volt érettségije meg jól is tanult masszőrnek tanult. Utána volt még egy kapcsolatom ő pedig egy nővér a sebészeten.

2012. júl. 31. 09:43
 17/33 anonim ***** válasza:

A kérdésed: "Lányok ti járnátok egy olyan sráccal aki nem agyon iskolázott? 24F"


Én pedig válaszoltam, hogy nem, nem járnék, mert nulla elképzelésed van a jövődről. Erről ennyit. tényleg tanulnod kéne, legfőképpen szövegértést. Na, ez a hátránya, ha valaki nem jár iskolába. többek között.

2012. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
"Kis betűs azt csak példának vezettem fel." Mi?
2012. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ti mennyire hülyék vagytok! Nem az volt a kérdés, hogy " Lányok járnátok velem? Nem vagyok agyon iskolázott! " Ami alatta van az egy példa! Miért kell kötekedni? De rendben, ha nem akkor nem. Azért mert nincs komoly sulim az nem jelenti azt, hogy hülye is vagyok és analfabéta stb!
2012. júl. 31. 09:49
 20/33 anonim ***** válasza:
Vaze, te tényleg ostoba vagy... :D na pá. Tanulj inkább, akkor lehet, hogy megtanulsz kérdezni is.
2012. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!