Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüneteltetés egy kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüneteltetés egy kapcsolatnak jót tesz vagy csak ront?

Figyelt kérdés

Érdekelne mi a helyzet ezzel a szituval mert mostanában sokat veszekedtünk de végleg elválni nem akarunk

Ezért szeretném tudni mert nekem eddig mindenki azt mondta hogy a szünet tönkreteszi a kapcsolatot


2009. júl. 17. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ha nekem azt mondaná a barátom, hogy legyen szünet, biztosan azt gondolnám hogy nem szeret már.

Viszont lányként én is azt érzem néha, hogy kell egy kis szünet. Szerintem tényleg tönkreteszi a kapcsolatot...:S

2009. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább azt mondom, hogy ront.

Az egy-két nap felfrissülés és ráébredés, hogy mennyire hiányzik a másik bejöhet esetleg....de ha nem, akkor nagyon nagy gáz van.


Remélem minden megoldódik Nálatok!


Sárky

2009. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt és még nem volt szünetünk, de mostanában már néha sok van egymásbol, mivel mindennap talizunk és nyári szünet van. Lány vagyok énis mint ahogy az első kommentáló irta szerintem kellene a szünet

ezért is várok sok választ hogy mit gondoltok

2009. júl. 17. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
NEm szünet kell nektek, hanem az, hogy külön-külön elmenjetek a családotokkal vagy a barátaitokkal pár napra valahová.
2009. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt a helyzet..A barátom nem nagyon értett egyet ezzel a szünetelős dologgal azt hitte,hogy valaki mást szeretek..de aztán egy 2 hetes szünet után olyan jó lett a kapcsolatunk..mondjuk mind a ketten változtattunk egy-két dolgon!de azóta is nagyon de nagyon boldogok vagyunk együtt!!!Szerintem próbáld meg elmagyarázni a barátodnak a helyzetet,h valójában mit is érzel!!
2009. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor sem kell a szünet ha ő már nem tudja mit érez, mert össze van zavarodva?
2009. júl. 17. 21:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szüneteltetés felhozza,meg hogy összevan zavarodna

akkor ott már valami nem jó,nekem volt egy 5 éves kapcsolatom,szüneteltettük a kapcsolatunkat,ujra összejöttünk,de ő meg is csalt,és utánna is sokat vitatkoztunk,majd szétváltunk.De ez attól is függ hogy mennyire komolyak nálatok a veszekedések.Én a helyedbe megprobálnám megbeszélni a dolgokat,kicsit ritkábban találkoznék vele,aztán majd meglátod hogy hogy alakul,mert még azért lehet hogy helyrehozható.

2009. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben 5 év után egy kis szünetnek indult valamiből szakítás lett. Ez persze csak az én rossz tapasztalatom, lehet az ellenkezője is, hogy a szünet jót tesz. Én sajnos nem így jártam.
2009. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4 éve mindennap talizunk, sülve főve. Az is lehet a baj nem?
2009. júl. 18. 09:26
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg az a baj,de ezt nem a szünet oldja meg.Csinálhatjátok pl úgy,h egyik nap találkoztok,másik nap nem (barátnők,haverok stb) Ez nem szünet,ugyanúgy együtt vagytok,de nem non stop.A szünet szerintem nem old meg semmit,ha úgy érzi az ember,h nem tudja elviselni a másikat,az már régen rossz.Vagy együtt jóban-rosszban,vagy sehogy.Tudni kell megoldani a problémákat és együtt sírni,nem csak együtt nevetni.Olykor elég csak lazábbra venni,nem kell egyből szakítani.

Ez is csak egy vélemény volt a sok közül.

Ti tudjátok,h mire van szükségetek.

2009. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!