Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor egy férfi mit érez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor egy férfi mit érez? Vagy hogyan képzeljem el ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyok együtt. Találkoztunk, és kevesebbet ölelgetett meg puszilgatott mint átlagban szokott, én meg nem értettem miért...aztán megkérdeztem tőle, és leírta nekem, hogy mert ha megölel akkor megcsókol és úgy felizgul....és az nem jó. Én meg megkérdeztem, hogy miért? És erre az volt a válasza, hogy mert úgy nem tud teljesen rám koncentrálni, és, hogy nem akarja, hogy azt higyjem, hogy a testemért szeret.

Egy fiúban ilyenkor mi zajlik le? Mármint, abban biztos vagyok, hogy nagyon nehéz megállni a dolgot, meg minden. Kiis szoktam elégíteni, szex még nincs, de ilyenkor egy fiúban mi zajlik le? Ilyenkor mááshogy "gondolkozik"? Tudom, buta kérdés, de hát kiváncsi vagyok.:)


2012. júl. 31. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi, felizgatod, meg akar dugni, sajnálja, hogy nem teheti, ennyi történik.
2012. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gergo_30F ***** válasza:
#1, + volt már legalább egy olyan barátnője, aki azt vette zokon, hogy ő folyton megkívánta, és ebből a csaj kikombinálta, hogy csak a szex kell...ezt próbálja elkerülni.
2012. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!