Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves vagyok, lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok, lehetek még boldog?

Figyelt kérdés
Az életem csőd.Anyagi hátterem rendezetlen,a házasságom megromlott.Kikeveredni nem tudok,legalábbis eddig nem sikerült...A nők megérzik rajtam a lelki fájdalmakat..
2012. júl. 31. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetsz, (bocs de ennyi alapján csak ennyit tudok írni).
2012. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A boldogság nincs korhoz kötve. :)

Hogy-hogy nem tudsz?

2012. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van egy mondás miszerint az élet 50 fölött kezdődik. Nem tudom, hogy mennyi a valóságtartalma, de 35 az még annyira nem gáz, még fiatalnak mondhatni ezt a kort. Talán mindent újra kéne kezdeni, még messze nem késő, vagy szimplán nyitott szemmel kell járni és sokkal inkább optimistának lenni.
2012. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bence_ ***** válasza:

Természetesen. Dolgok a fejedben dőlnek el.

20 évesen azért nem teszik fel ezt a kérdést mert akkor még nagyobb a hitük. 35 évesen az ember megtapasztal egy csomó dolgot. Ami megtépázza.

2012. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Na jó először is nyugodj le, ha eszt hagyod folytatódni még depressziós leszel és abból nagyon nehéz kimászni..Elmondom mit tegyél.

1:Gondolkodj pozitívan, mindenkinek van az életében mélypont, kisebb-nagyobb, de nem szabad bedepizni, mert az nem megoldás.

2:Anyagi háttérrel annyin tudsz javítani, hogy leülsz egy jó kis kávéval és megnézed hol tudnál egy picit spórolgatni.(De erre szánj elég időt, szóval nem kell most azonnal)

3:Menj el valahova a feleségeddel a hétvégén, vagy ha a munkád engedi, (tudom írtad, hogy anyagi gondjaid vannak, de nem muszály 4 csillagos hotelbe

menni)Ha eszt megteszitek megint összemelegedhettek egy kicsit hidd el az ilyen kis dolgok nagyon sokat tudnak javítani a kapcsolatotokon

Remélem segítettem, de a legeslegfontosabb ne keseredj el!!!

2012. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem
2012. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én 40 vagyok, hasonló cipőben...az esélyeimet a körülmények teszik folyamatosan lehetetlenné
2012. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, én most 19 évesen érzem azt, hogy nem lehetek már boldog. Valószínű a hozzáállással is nagy a gond! Valahogy...akármennyi rossz történik az emberrel, mindig talpra kell állnia ( mondom ezt félelemmel a lelkemben, hogy holnap mi vár rám ) ha nem állsz talpra, el is áshatod magad. Ha még úgy érzed megmenthető a házasságod, tegyél érte! Én nem tudom mi az oka a romlásnak, ezért ebben nem tudok tanácsot adni. Ha már nem tudsz változtatni...vess véget ennek a kapcsolatnak. Kezdj egy új lapot az életedben. Gondold végig mire volna szükséged ahhoz, hogy jól érezd magad..ha ez megvan, gondold végig, hogy mit kell tenned azért, hogy ezeket a dolgokat elérd.

Tervezd meg, és küzdj érte. Valószínű még sokat buksz mindeközben...de a végén kárpótol az élet minden szenvedésesért, és akkor boldog leszel!


Tudom...csak 19 vagyok, és hülyén nézhet ki, hogy osztom az észt, de hidd el..elég sok rosszat átéltem. Olyan rosszakat, amiket rengeteg 30-40 éves..esetleg még hírből sem ismer.

Szóval, bízni kell, vagy ha van benned hit..az még jobb.

2012. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem baj ha 19 vagy,nekem nem tünt "észosztásnak". Elég komoly a gondolkodásod.
2012. aug. 5. 19:39
 10/15 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok és ilyen fiatalon is nagyon sokmindenen mentem keresztül, amin még felnőtt emberek sem. Családom szétesett 13 évesen, anyukám halála miatt, nagymamám nevelt fel. Sokszor kellett felállnom az életben. Most kezd beérni a sok kitartásom eredménye, hogy el mertem indulni, talpra álltam, elköltöztem, igaz albiba vagyok, de magamat tartom el. Már csak egy társ hiányzik mellőlem, de az is meglesz majd idővel.


Lehetsz még boldog! Fel a fejjel! Ne add fel!

2012. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!