Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak hogy a barátom megcsal-e? Mit jelent az hogy álmomba már többször is megcsal engem meg stb?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha a telefonjához érek. Sokszor át szoktam nézni a telefonját de ha találok valamit akkor ki magyarázza magát. Mostanában már mindig nála van a telója és ha elkérem tőle azt mondja hogy "lefog merülni". Mostanában egyszer bunkó velem, aztán ma kiderült hogy valamelyik nap is ment dolgozni és mivel megtudtam ezután aranyos volt velem. :S:
2009. júl. 17. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Utolsó mondatot rosszul írtam!

Mostanában sokszor bunkó velem, aztán ma kiderült hogy valamelyik nap nem is ment dolgozni és mivel megtudtam ezután aranyos volt velem. :S:

2009. júl. 17. 22:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hog megcsal ennek akár az is lehet a jele,hogy nem akar veled lefeküdni,vagy ahogy írtad bunkó veled.Lehet,hogy kízárólag azért álmodsz ilyent,mert folyamatosan abban a tudatban vagy,hogy megcsal.Ülj le vele beszélni, ne a telóját nézegesd azt alapból nem szeretik a pasik,meg aztán ha tényleg megcsal nem hinném,hogy a telojában tárolja az ugymond másik csajától kapott smseket.Beszélj vele ne kutakodj,legyél célra tőrő.
2009. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele, konkrétan kérdezz rá ha letagadja akkor kérdezz a telefonjára arra hogy miért hazudta h dolgozni megy mikor nem is...Szerintem azért álmodsz ilyeneket mert már nem bizol benne ami ezek alapján érthetö is.Minnél hamarabb beszéld meg vele, ha megcsal akkor meg ugy hagyd ott.......
2009. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!