Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitassuk meg! Minden pasi egyforma és előbb utóbb csak megcsalna? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet megcsalta a barátja, pedig már gyerekük is van bla bla nem is ez a lényeg... Ha 1 pasi fiatal,muszáj neki minden nap más lyukat keresnie? 1 pasi erre csak azt mondta, hogy bennük van "az ősi ösztön, a génátörökítés minél több helyre..." ha 20 éves 1 pasi, már nem is lehet komoly kapcsolata mert megunja a csaját és neki mindig az újdonság kell? Akkor bizalom ide vagy oda ez hogy működik? Örökös félelemben kell élnünk mert megun és mindig más csajt keres?

Egyszer sajnos megcsaltak és ez a bizalom dologgal hadilábon állok a pasik terén, a mostani páromba próbálok megbízni, de mindig van bennem 1 kis gyanú,tudom, hogy ez nem normális, de valljátok be, nem alaptalan a félelmem...

Bocsi ha hosszú lett és várom pasik és csajok véleményét is, tudom, a csajok se különbek, de a pasik terén jellemzőbb a félrelépés. Fiúk miért jó ez? Kort is írjatok, köszi!

20/l


2009. júl. 17. 22:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%

nem

aki igazán szeret és már kiélte magát,vagy nincs is erre szükség,az NEM csal meg -.-

szeret és melletted marad :]

2009. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek hűséges embereket, bár valószínű hogy a másik oldalon vannak többen.
2009. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos 10 pasiból 9 kilenc elöbb utobb élete során megcsalja a nőjét, feleségét. Tudom majd most azoktól jön a lepontozás akik boldog párkapcsoltban élnek:D na mindegy. Több féle férfi van ezt gondolom te is tudod valaki azért lép félre,mert épp a felesége nem akar neki megtenni ezt azt, valaki meg épp csak a kaland kedvéért.Legtöbb útszéli prosti is nyilatkozta voltak dokumentum filmek is,hogy legtöbb kuncsaftjuk családos ember.ja igen ismeröseim közül az egyiket a párja megcsalta, kiderült erre a csaj kérdezte,hogy mégis mit nem adott meg neki erre a pasija mindent megadtál csak úgy jött. A másik ismerösömnek az ismerőse pedig egy papucs nyúlbéla ugrik a feleségének és láss csodát évekig szeretöt tartott,közben ha ránézek erre a pasira akkor az jut eszembe,hogy milyen tutyi-mutyi. Bár elvileg az elején még nem lépnek félre,és igen bizonyára van olyan is aki sosem lép/lépett félre! Csak úgy átlagban a legtöbbször megcsalás miatt megy tönkre egy kapcsolat istenem mennyi hülyeséget hallok mindenkitől és tudtad,hogy a julika férje kú...a a szomszéd asszonyt stb, meg,hogy a sanyi felesége is félre megy ám szoval lehet csak én lakom ilyen idióta környéken,de marha sok félre kú..os történetet ismerek:D
2009. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

2.nak: csajokra vagy pasikra gondoltál?

3.nak: hát most "nagyon megnyugtattál..." miért ilyenek a pasik? pedig én hűséges vagyok és nagyon szeretem a párom, nem is tudom mit csinálnék ha...

2009. júl. 17. 23:05
 5/39 anonim ***** válasza:
75%

22:58-as vagyok

Hogy miért ilyenek a pasik? kitudja,én sem lennék képes megcsalni a barátomat,ha szeretem más férfi még csak eszembe se jutna,de úgy látszik van akinél ez máshogy megy.Most,hogy így bele gondolok kevesebb olyan ismerösöm van aki nem csalta meg a párját. Szerintem a férfiak amíg élnek megcsalják majd egy idő után a párjukat. gondoljunk bele együtt vagyunk valakivel tegyük fel sokáig,legyen az akár 20 év, nem hinném,hogy találnék olyan férfit aki csak engem akarna 20 évig, aztán vagy lebukik vagy úgy élem le vele az életem,hogy nem derül ki soha,hogy félre lépett-e.

2009. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

A nagyszüleim 45 éves házasok, és nem léptek félre, pedig akkoriban ők is alig múltak el 18 évesek.. Ha igazán szeret valaki, akkor nincs ilyen. Most hogy írtad tényleg van mitől félnünk, de szerintem mindenkinek ad a sors egy olyan pasit, aki szeret minket.. :-)

19/L

2009. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
hát én 20 éves fiu vagyok és eszembe se jutott soha megcsalni a barátnőmet mert SZERETEM(TTEM) szal ez inkább ember fuggö nem hiszem h aza lényeg h hány éves valaki jo persze fiatalon máshogy gondolkozik az ember
2009. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg pont annyi, ha nem több nő van, aki félrelép...
2009. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
2. vagyok: vannak hűséges nők, és biztos vannak hűséges pasik is. De sajnos egyre inkább azt tapasztalom, hogy akikért tűzbe tenném a kezem, sokakról kiderül, hogy fabatkát sem érnek. Nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy egyik vagy másik nem a csalfább. Viszont genetikailag bizonyított, hogy a pasik arra vannak beprogramozva, hogy a magvaikat szétszórják a szélrózsa minden irányába, mi nők pedig hogy megtaláljuk a legjobb génekkel rendelkező hímet. Szóval a monogámia csak megerőszakolása a belénktáplált igényeknek, de attól vagyunk civilizáltak, hogy ezeket le tudjuk győzni, és akár egész életen át egy párunk legyen, mint pl. a hattyúknak.
2009. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
55%
A hattyúnak egy párja van? De aranyos :) Egyik este a párommal (a féltékenységeim miatt) pont erről beszéltünk, ő mondta (és már én is belátom) hogy az emberek nagyon túlreagálják ezt az egész megcsalás dolgot. Az ő szavaival élve többféle megcsalás létezik, van amikor testiség, van amikor érzelmi szálak. Engem is megcsalt, igaz 2-3 hetesek voltunk, a volt nőével, de mivel több ideig nem volt szex, nem volt 'ép' állapotba, és tudom milyen véleménnyel van arról a nőről ezért megbocsátottam neki, mert tudom ezzel csak a szükségleteit elégítette ki és nem szerelemből k**rta meg azt a sz@rt. Ha ugyan ezt pl. a volt feleségével csinálta volna, akkor azt mondom menj vissza hozzá, mert tudom hogy oda már nem csak testiség fűzte volna. Beszéltünk róla, hogy egy hosszú párkapcsolatba szinte elkerülhetetlen a megcsalás (persze ahogy mindenhol, itt is vannak kivételek) mivel az embernek szüksége van arra, hogy érezze azt az érzést, hogy más is kívánja, másnak is kell. Persze az is más story ha jön egy új érzelem, de ugye tudjuk hogy azokat nem tudjuk irányítani. Én úgy vagyok vele, ha most csalna is meg megbocsátanék neki (csak 1,5 év) mert tudnám valamit rosszul csinálok, vagy nem élte ki magát.
2009. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!