Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg lánnyal élnétek együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg lánnyal élnétek együtt?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy nagyon szeretem, sok dologban nagyon összeillünk, mindkettőnkre elmondható hogy értelmiségi félék lennénk =) . A szexuális vágy is meg van és hasonló köztünk , én mindig is kívántam őt.


A gond az, hogy szegénykének egy örökletes betegsége van, aminek eredményeként nem tud feldolgozni bizonyos vitaminokat, ásványi anyagokat stb. Ez sajnos ki is hat a külsejére (néha a személyiségére is): bőre, haja, szeme , látszik rajta hogy betegeskedő .


Ahogy az idő telik, öregszik az ember . . .és már nem fog szépülni .


Ti mit tennétek ? Szép lány lenne ha egészséges lenne, de sose lesz sajnos =(((


22 F



2012. aug. 1. 14:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretitek egymást, akkor el ne hagyd nekem a külseje miatt. képzeld el, hogy ha esetleg ő is úgy gondolja, hogy ő nem szép és te elhagyod ezért, akkor vajon mennyire fog ez kihatni az életére. nem is azt mondom, hogy szánalomból legyél vele, hanem szerelemből, mert szereted!!
2012. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretem vele maradok, ennyi
2012. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

SOSEM, sosem bántanám meg . Ha el is hagynám, biztos nem ezzel az indokkal tenném, annyira vagyok normális.


Ha őt választom esetleg életre ( kitduja ) akkor az örökletes betegségét is megkapom a családba, erre is gondolok =( , tudom még sok víz lefolyik a dunán mire gyerekem lesz, de ezzel számolni kell !

2012. aug. 1. 14:48
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szija szerintem.. tedd boldoggà, ha igazàn szereted ne torodj a negativ véleményekkel, nem éri meg szereted ! boldog vagy vele! add meg neki azt amit érdemel! szerintem ha eddig jol kijottetek, ahogy leirtad, akkor maradj vele és segits mindenben neki :) értékelni és viszonozni fogja, tanuld meg a konyvet nem a boritojàrol itélik meg :) osszeilletek ! ami osszeillik ne szakitsd szét :)
2012. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Hanariko ***** válasza:
100%

"Először is szeretném leszögezni, hogy nagyon szeretem"


Ha ez már meg van állapítva, akkor mi a kérdés? Biztos vannak még olyan rendes fiúk, akik így is tudának szeretni egy lányt, de ha szereted és összeilletek, miért érdekel más véleménye?

2012. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
szeretem , de ezt nem mondanám szerelemnek , a kettő szerintem nem ugyan az !
2012. aug. 1. 14:49
 7/26 anonim ***** válasza:
Úgy venném, hogy csúnyácska, mert ezek szerint ugyanaz a helyzet. A külső úgyis csak addig fontos, amíg nem ismerem a belsőt.
2012. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerelem megvan a válasz a kérdésedre ... nem a külseje miatt fogod elhagyni, hanem egy szerelem miatt, ennyi , mert a szerelemnek nem fogsz tudni parancsolni !
2012. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
a belsőjét nézd. és ha nem szerelemmel szereted, akkor hogy a fenébe akarsz tőle gyereket??? ha nem szerelemmel szereted akkor meg nem értem az egészet. most szereted vagy sem??? képes vagy-e vele élni vagy sem? ezt neked kell eldöntened. és csak úgy megsúgom, hogy ki lehet küszöbölni egy örökletes betegséget. pl. örökbefogadással
2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a betegség neve?
2012. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!