Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők! Gondoltok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Gondoltok arra, vagy szeretnétek, ha a párotok kilépne a kapcsolatából, házasságából miattatok, és együtt élnétek tovább? Milyen kifogásokkal hozakodnak elő a szeretők, miért nem tudnak kilépni, vagy lelépni a kapcsolatukból? Hisztek nekik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 09:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
semmilyennel.. nem kell kifogás... eszerűen szeretők vagyunk
2009. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Nekem azt mondja, hogy nem lehet a gyerekek miatt. Egy ideig akartam hogy jöjjön hozzám, de már lemondtam róla. Hetente egyszer találkozunk... Most ennyi is elég, csak az a rossz hogy nem merek igy belekezdeni én se egy normális kapcsolatba.
2009. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Én meg azt nem értem, hogy nektek, szeretőknek mi a jó ebben, hogy csak szeretők vagytok! Bele se mennék ilyenbe, márcsak azért sem, mert nagyon szemét dolog házas, családos emberrel összeállni, a mi családunk és emiatt hullott szét, szóval rühellem az ilyen nőket. Foglalkozzatok inkább egyedülálló pasikkal ne kavarjatok be mások életébe! Gusztustalan dolog, nektek hogy esne ha a férjetek csalna??? Amúgy meg csak lábtörlők vagytok, az esetek 80%-ban a pasi nem hagyja el a családját!!!
2009. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
59%
A szerető halmazállapotnak pont az a lényege, hogy jól érezzük magunka együtt, mindenféle kötelezettség nélkül. Eszemben sincs, hogy arra kérjem, hogy hagyja el miattam a feleségét, meg a gyerekét. Minek? Nekem nem kell kapcsolat, kötelezettség, nekem jutnak a virágok, az esti éttermek, a frissen borotvált arc, a feleségnek a levetett szétdobált szennyes, a mindennapi morgás, hajtás monotonitás. Na kinek a jobb? Kell ez nekem??? Ha szeretnék házasságot és családot, majd megkeresem a megfelelő partnert. DE ennek még nincs itt az ideje.
2009. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Több férfi hagyná el a feleségét, ha tudnák hogyan kell összecsomagolni.....
2009. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Nekünk nem kell főzni, mosni rá stb, csak élvezni hogy velünk van. Sosem kérném hogy hagyja el a családját miattam. Ez így pont jó. És minket kik voltunk, vagyunk szeretők a férjeink nem fognak megcsalni, mert tudjuk mi kell egy férfinak, nem úgy mint a legtöbb feleség, aki azt hiszi hogy ha elvették onnantól a pasi csak őt látja, és nem kell semmit tenni azért hogy meg is tudja tartani!
2009. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
bocs a 10.40-es válaszolóval értek egyet
2009. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
10:44es! Ne légy biztos abban, hogy téged soha nem fognak megcsalni, nem tudhatod mit hoz a sors. Mindenki tudna magának jobbat találni a jelenleginél, ha így nézzük.
2009. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Már bocsi, de ha: "Nekünk nem kell főzni, mosni rá stb, csak élvezni hogy velünk van. Sosem kérném hogy hagyja el a családját miattam. Ez így pont jó. És minket kik voltunk, vagyunk szeretők a férjeink nem fognak megcsalni, mert tudjuk mi kell egy férfinak, "

szóval, ha nem mosol-főzöl-vasalsz a pasira, akkor majd amikor feleség leszel, úgy gondolod, hogy még ezen házimunkák és a gyereknevelés mellett is ugyanannyi energiád lesz bűbájoskodni, mint szeretőként? Majd amikor a férjed szanaszét hagyja a büdös zoknijait a lakásban, semmit nem segít neked, már csak cselédnek érzed magad, akkor mindezekért egy kis exta szex lesz a jutalma, és megdícséred érte, amiért ennyire példás férj és családapa?

Talán ha a pasik is ugyanúgy kivennék a részüket az otthoni munkából és gyereknevelésből, akkor a feleségük nem lenne olyan "morgós", és több ideje maradna magára hogy mindig kívántos legyen és ne legyen fáradt....

hát asszem a szeretők kora leáldozna.

Aztán meg, ha annak ellenére, hogy a pasi segít otthon és a nő mégis házisárkány és igénytelen önmagára, akkor viszont szépen ott kell hagyni a pitlibe, annyi egyedülálló rendes nő van!

2009. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Aki ilyen @#": nőként, hogy szeretője lesz egy nős férfinak..hát azt kívánom hogy ha feleségül mennek valakihez, úgy vágja át a fejüket a férjük ahogy csak tudja....legalább gondolnál bele, hogy az a nő mit él át otthon, míg te kufizol a férjével!!!Undorító...sose lennék olyannak a szeretője, akiről tudom, hogy otthon várja a felesége! Főleg ha gyerek van!
2009. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!