Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, megcsalnatok a baratnoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, megcsalnatok a baratnotoket, ha igazan szeretitek, es jovot terveztek vele?

Figyelt kérdés
mondjuk ha felbukkan egy bomba csaj...
2012. aug. 1. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
mindegyik megdugná a csajt, 10ből 8 meg is teszi
2012. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülye kérdés volt. Ha igazán szereti, és vele tervezi a jövőt, akkor miért foglalkozna más nővel? Nyilván azért tervez jövőt a barátnőjével, mert számára ő a tökéletes lány, ő az igazi, a "bomba csaj", és nincs nála jobb. Innentől kezdve pedig nem fogja érdekelni senki más.
2012. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát azért nem... lehet, hogy abba a 2-be tartozok, és azért nem, de ha igazán szeretsz valakit, nem fogod kockáztatni a kapcsolatodat vele, egy kóbor numeráért...
2012. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"mindegyik megdugná a csajt, 10ből 8 meg is teszi"


Sőt, én még anyádat is megdugnám ilyen kijelentés után.

2012. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Thor

2012. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

jaj fiuk mit teszitek magatokat? :D

nem a hűségről vagytok híresek, hanem arról,hogy nem tudtok parancsolni a farkatoknak

2012. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki van tisztában a szeretet fogalmával, sokszor utólag sem jönnek rá, hogy az érzést szeretik nem az embert.


Azt az egy dolgot figyelembe kell venni, hogy abban a pillanatban amikor megcsalod, vége a kapcsolatnak csak még nem mered felvállalni a súlyát a dolognak.


A megcsalás sokszor az önbizalomhiányból és gyávaságból ered nem pedig a vágy vagy a kíváncsiságból. Nők azok sosem mernek kilépni a csónakból addig, míg el nem érik a másikat rettegnek, hogy egyedül maradnak ezért ahelyett, hogy véget vetnek az egyik kapcsolatnak inkább beleugranak egy másikba de addig nem eresztik el a másikat míg az egyik nem tuti. A fiúknál meg mit csodálkoznak a nők? 30x több tesztoszteron termelődik és sokan abban hisznek, hogy önbizalmat ad ha mással is lefekszik. Aki szereti a másikat nem csalja meg de mint mondottam az emberek nagy része sose jön rá, hogy még sose volt szerelmes emberbe.

2012. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem csaltam meg soha a párom, pedig alkalom lett volna a 6 év alatt míg vele voltam. Azóta új kapcsolat 3 éve, menyasszonyom, és itt még annyira se történhetne ilyesmi mint rég.... Szóval nem, nem csalnám meg.
2012. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:

Amikor igazán szerettem valakit, nem bukkant fel bomba csaj. De lehet, hogy felbukkant, csak nem tűnt fel!

Vagy egy másik területről: én jó pár éve nem iszok alkoholt. A Tescoban úgy megyek el a piás polcsor mellett, hogy csak annyit érzékelek belőle, hogy itt nem lehet átvágni.

2012. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szem-a-4 ***** válasza:
Akkor üzenném az 1nek hogy kö..g vagy!A 6.nak hogy akkor te meg kq..va vagy!Mi is tudunk álltalánosítani!Akkor minden csaj a 4út melett áll?Én 36 vagyok!És mindig hűséges.Te lo..ó!
2012. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!