Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 2 és fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 és fél év után korai az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Pontosabban én költöznék hozzá, nem tudunk egymás nélkül meglenni, nagyon szeretjük egymást, és nem utolsó sorban az egyetem miatt is praktikus lenne.
2012. aug. 1. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály, van akivel azonnal össze lehet költözni, van akivel 10 év után se, nektek kell éreznetek.
2012. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem korai
2012. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem korai,de most komolyan nektek nincsenek barátaitok akikkel ezt megbeszéljétek???Kissé szánalmas..
2012. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válazsoló: (16:10)

Attól még hogy felteszi egy ilyen ilyen oldalra a kérdését, attól még miért ne lehetnének barátai?

pontosan erről szól ezaz oldal, de ha itt tartunk, akkor neked sicnsenek barátaid, hogy itt lógsz?


Kérdező: egyáltalán nem korai, hisz egy régi mondás hogy "Lakva lehet megismerni a másikat igazán" :)

2012. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem korai,nyugodtan!
2012. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek ezért nincsenek és nem is lennének ilyen kérdéseim:)))

De ezek szerint neked se,nem a legjobb érvelés.

2012. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vőlegényemmel három hónap után költöztem össze (lassan három éve ennek).

Előző barátnőjével két év után költözött össze, utána nagyon hamar megromlott a kapcsolatuk...

2012. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Lakva lehet megismerni a másikat igazán" - nem kell összeköltözni sem ahhoz valakivel, hogy ez kiderüljön csak sokan gyávák őszinték lenni egy kapcsolatban.


Mitől is félsz konkrétan? Hogy idő előtt kiderülne mégsem ő kell neked? Vagy inkább másokra hallgatsz? Ha te ettől boldogabb leszel és erre vágysz rajta! Majd most kiderül mennyit is ér a kapcsolatotok :)

2012. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azerintem nem korai már onnan kiindulva hogy én 4 hónap után összeköltöztem a barátommal
2012. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez normál esetben belátható időn belül meg szokott történni, emiatt a 2 év egyáltalán nem tekinthető korainak. Vannak olyanok, akik ennyi idő után el tudják magukat határozni, és összeházasodnak, és az sem korai.
2012. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!