Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác most, akivel csa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác most, akivel csa msnezünk, találkozni nem találkoztunk még. De. Az a furcsa, hogy tök erős vonzalom van köztünk:D tudom, hülyeség, de még nem volt velem ilyen. Most akkor mi is van? Élőben is menni fog? Hülye vagyok én?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi. Nem. Igen.
2009. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bunkózni nem kell. de lehet, hogy ez a te véleményed, valamint értelmi színvonalad.gratulálok.
2009. júl. 18. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Semmi. Talán. Nem tudom.
2009. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen és a lány élőben elég más volt alig beszélt. szép volt olyan mint képeken semmi különös nem volt. viszont szerinte én sokkal jobb voltam mint képeken. jártunk 3 hónapig. utána meg ott helyben talált vkit és elhagyott. menni fog ha nem fosod össze magad :D csak add magad nem kell extrázni, legyél oylan mint msn-en. ha az bejön neki akkor baj nem lesz. ;)
2009. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
telefonon is beszéltünk már, és ott pl teljesen oké volt... csak az volt neki fura, hogy szokatlanul bőbeszédű voltam. ami em volt baj neki, mert miután kiakadtam, hogy baj? baj?:D felhívott és végiglelkizte velem a dolgot, míg meg nem nyugodtam.:D
2009. júl. 18. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó, sztem nem lesz gond. láttad már képeken?
2009. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is most majdnem ugyanez van, csak annyi a különbség, hogy mi nem beszéltünk még telón, viszont egyszer régebben láttuk egymást élőben (de csak láttuk... nem beszéltünk, vagy ilyesmi).

Nem tudom, mi lesz, de most teljesen odáig vagyunk egymásért így msnen.:D

Szerintem ha már telón beszéltetek, és ott ment a dolog, akkor élőben is nagy esélye lesz a dolognak.:) És nem vagy hülye, vagy ha hülye vagy, akkor én is az vagyok, mert velem is ez van most.:D

16/L

2009. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
webkamerán is láttam, ő is engem. :) csak élőben félek, hogy nem klappol majd a dolog.
2009. júl. 18. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt :) egy közös ismerősünk által kerültünk közös "beszélgetőablakba" és utána ismerősünk kilépett de mi elkezdtünk beszélgetni, aztán napokon keresztül kb. egy hónapon át, képen nem láttam csak ő engem, mégis mindig vártam hogy jöjjön az este amikor tudtam hogy beszélni fogunk :) aztán megbeszéltük hogy lemegyünk Visegrádra és akkor találkoztunk, de az msn-es beszélgetések után tudtam hogy úgy nem fogok hazamenni hogy ne jöjjünk össze, vagy ne legyen valami :) most leszünk lassan másfél évesek, együtt élünk és nagyon szeretjük egymást :) úgyhogy hajrá ;)
2009. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!